bugün

bazı geceler meraktan uyutmama sebebidir. evet gerçekten hanginiz itiraf edecek acaba rüyalarını süsleyen görkemli ve haşmetli o kocaaa yarrağı? hanginiz gezide tomaya karşı göğsünü siper eden o naif kadının cesaretini sergileyecek?

peki var mıdır hala bakire kalmayı beceren?
geçen gün konuşuyordum bir tanesiyle özelden. bu tür cinsel entrylerin çokluğundan falan dem vuruyordu, seviye falan bişeyler söyledi. kendi uydurduğum sikişli sokuşlu sözleri freud'un bunlar bak o böyle düşünmüş kadınlar hakkında dedim, inandı hakverdi. solcuydu cünkü.

ama neyseki türk kızı sözlük kızına evrildi de verebiliteleri arttı bunların. şöyle zorlayın bir hafızayı. çevrenizde bakire sözlük kızı var mı? tanıyor musunuz ya da hatırlıyor musunuz? varsa bile 2-3 güne sikerler onu da.

sözlük hayatı güzel ya. öğrencilikten bile iyi.
ebe sabriye elitez'in yönettiği sözlük fasilitesi.
şaibelidir.

bir erkeğin en seksi olduğu an başlığı altında içlerindeki kücük ve özgür orospuyu meydana çıkaran iflah olmaz seks makinası bir güruh var. onların yüzünden henüz pipi şeklini yanlışlıkla tıkladığı giflerden öğrenen sözlük kızlarının da başı ağrıyor.

biz isteriz ki bütün kızlar dürüst olsun. bekaretimi kaybettim al bu da raporu! demelerini beklemiyoruz. ama verdimse verdim olsun be... erkek dediğin şöyle olmalı, şöyle yatırmalı böyle batırmalı falan diye konuşup bir sonraki entrysi "sevdiğine sadık kalmalı insan. seven bekler, yıllarca bekleyecek bile olsa." minvalinde olmamalı.
bu ne çıldırtan denge? yaprak döker bir yanamız bir yanımız bahar bahçe?

tüm bunları yazıp çizip sonra da "ben bakireyim" demenize inanmamızı beklemeyin küçük orospular.
şimdi umut, hiç görmeyen birine gökkuşağının renklerini anlatmak kadar zor ve acı...

az önce kırıldı tüm umutlar. belki kenarda köşede unutulmuş el değmemiş bir sözlük kızı vardır diye umut ediyordum. yüreğim çarpıyordu arsızca. yüreğini yüreğime ekle kanatlansın türküler dedim o en güvendiğim yazara.

kapı çaldığında bile 3 kez delikten bakan bir kızdı kendisi. bakkaldan para üstü alırken eli temas etmesin diye önce masanın üstüne bıraktırıyodu ve sonra alıyordu o parayı...
az önce öğrendim ki onu bile koklamışlar. ona bile kıymışlar bir mayıs gecesi ansızın... duygusallığından faydalanmışlar biçare...

küstüm hayata, umudum da kalmadı. zaten umut değil miydi insanı yavaş yavaş öldüren de?

kör sağıra çok güzelsin demiş de ne çare?
(bkz: amcı tayfa detected)
Ben yıllar önce kaybettim. Yolda düşürmüştüm daha da bulamadım.
Merak edilecek bir durum değildir.