bugün

eşeğin siki. evet evet, eşeğin siki.
--spoiler--
o gün sıcak bir temmuz sabahıydı. vilada sapıyla örümcek ağı alırken, oyuncak arabaya basıp...
--spoiler--
(bkz: çeyrek asırlık insanım böyle kafa görmedim)
(bkz: sazan avı)
--spoiler--
o gün yağmurlu bir kasım ayıydı. erkek arkadaşımla motorsiklette giderken önümüze aniden taksi çıktı ve kafa kafaya çarpıştık. o çarpışmayla motorun egzozt borusu...
--spoiler--
(bkz: bu günleri de mi görecektik)
merak edenlerin bir elle okuyacağı hikayelerdir.
bi gün yine oturuyoruz..
--spoiler--
sevgilim cirit atıyordu. ben de kaç metre olduğunu hesaplamak için ona yardımcı oluyordum. adam gerildi gerildi...
--spoiler--
Bir yaz akşamıydı ilk işime çıkmıştım ama gör e5 nasıl işlek nasıl kalabalık beni gören araçlar Bi trafik. Bi trafik o gümbürtüde bedavaya gidi verdi.
adamın eli tetikte yazacağınız hikayeleri bekliyor kızlar. dikkat!!
(bkz: ay biz şakalaşıyorduk)
benimkisi zaten doğuştan yokmuş.
(bkz: öyle diyolla)
kızların bakireliğe vedası. Evet. Sonuçta kız olmalıydı.
Sözlük kızlarının hayret ve tiksintiyle okudukları, meraklı yazarın öğrenme amaçlı sıçmığıdır.

Girilen entryler genellikle: Kız olmak isteyip bozdurmak istemiş erkek yazarların, bozduramayınca yaradana sığınıp fantazi ürünü 'bir kaybediş' hikâyesi sallamalarından ibarettir.

Not : Klavye sapıkları geldi haaanımm!
merakla beklenen deneyimlerdir.
(bkz: entry ve nick uyumu)
sözlükteki harun abilere gün doğmuş başlıktır başka ne olabilir ki.
ilk cinsel deneyimini aynada kendiyle öpüşerek yaşayan delikanlıları meraklandıran deneyimler. Anlatan çıkmaz.
cocuklara masallar.

ben 21 yasindaydim,
o ise 13.
yasinin tum olgunluguna sahipti.

agzinin ortasina terlikle yapistirinca aglaya aglaya annesine gitti.
Eli şeyinde bekleyen yazara malzeme çıkmaması üzücüdür, üstelik bunu uludağ sözlükten bekleyen öyle böyle değil ciddi maldır.
görsel