bugün

Pm de yazdıkları sexting metinlerinden de anlaşılacağı üzere birçoğu afedersiniz ya*aksızlıktan tutuşma evresine gelmiş birer abazandır. Sözlüğü mastürbasyon aracı olarak kullanmalarını kınıyorum.
evet sabahtan beri mesaj atıp duruyorlar.ya kızlar alınmayın ama ben sizin yağlı saçınıza mı,tombul göbeğinize mi yoksa gri eşofmanınıza mı aşık olayım ahaha.
asdklaskld sözlükte toplasan 10-15 tane kız var canlarım. şu yukardaki sığır ve onlarcası moderatörlerin fake hesapları.
sözlük erkeklerin abazan olmasından daha kesin bir önerme değildir.
ite dalaşmaktansa çalıya sürtünüyorlar.

not: kızlar ben sizi destekliyorum. it, bu erkek yazarların bağzısı.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
paralel evrende geçerli olandır.
Sözlük erkeği müsveddelerini germemesi gereken durum.

Size yavşamak için buradayım.
Kıps.
evet cok abazanlardir.
bu yuzden her gun en az uc abazan olmayan erkegimiz turlu mesajlar atar.bsg
katılmadığım önermedir.kendi abazanlığından onlara fırsat bırakmayan erkek yazarlar çoğunlukta bu sözlükte. haliyle o jargona uyum sağlamak isteyebilir konuşulan bayan kişi. demek istediğim siz "ya şöyle çatır çutur s..kecek biri lazım yav" diye mesaj atarsanız "ne münasebet beyefendi sikmek ne anlama geliyor onu bile bilmiyorum gözlerimim masumiyetini bozmadan terk ediniz bu mesaj kutusunu lütfen" demesini bekleyemezsiniz muhattabınızın.

ya yakın bir üslupla size karşılık verir "aynen lan off çılgınlar gibi ardımı dövdüresim var" minvalinde ki en düşük ihtimal bu tahminimce,
ya yine aynı üslupla siktiri çeker.sessiz sedasız bir macera daha sonlanır.
ya da cevap vermeye tenezzül dahi etmez ki en hoşu bu sınıftır benim kitabımda.

diyeceğim,"sözlük kızları da amma abazan" diye bir genelleme yapılamaz.ya o mesajlaşma adımını atan er kişi kendi abazanlığının olağanüstü seviyelere gelmesi sebebiyle gelen mesajları öyle görmeye başlamıştır veya bir şekilde karşısındaki kızı o üslüpla konuşmaya itmiştir.

ayrıca abazan kız ne oğlum? cinsel açlık çeken kızlara başka bir kelime bulunmalı bence.
Onların sadece nicki erkek delikanlı diyeceğim önerme. Türkiye de Abaza kız olur mu allan sen, sana mantıklı geliyor mu?
sözlükte -lar eki kullanılacak kadar kız olmamasıyla yok edilecek düşüncedir..
Rus kızları da öyle. Ülkelerinde erkek yok diye türkiye'ye geliyorlarmış.. Sözlük kızları da sözlükten kaçarak dışarıda abazanlık yapabilir messeeelaaa .
Her iki başlıktan birinin am göt meme olduğu sözlükte takılmaları kanıt olabilir.
odami kasli ve zenci erkek posterleri süslemekte. zaten mahallede abazan kiz denilince ilk beni gösterirler.
(bkz: işte bunlar hep oltaya takılmış yem)
Cinsel içerikli yazdıkları entarilerden anladığımız durumdur. Hemen 4 tane delikanlı bir nefes alan kadın umuduyla özel mesaja akar,
işbu halde neden neden sana yüz verip özel mesajda yürümene mani olurlar akıl karı değildir. Taş gibi delikanlı bu da, eli pipisinde geziyor, ne istersin be kadın... Derler. Yüz bulamayınca da harun derler, Cnm ya...
sözlükte küfür eden ve seks konuşan kızları abaza olarak nitelendirebilen insanların bulunduğunu gösteren gereksiz söylem. valla sözlük kızlarının abaza olup olmadığı kimseyi ilgilendirmez ama peşin hükümlü insanlar sözlükte çok var.
Atılan mesajlar ve açılan başlık türleri ile kanıtlanmış gerçektir.
abazanlıkta asla sizi geçemeyiz zira girmediginiz şekiller düşmediginiz komik haller kalmıyor.
hemen hemen öyledir.
Tartışılacak ilginç tespit. Biz böyle bir şey görmedik.
Kesinlikle yanlış tespittir kimse burada sağını solunu açmıyorsa bu tespitin doğruluğu kanıtlanamaz.
ne zaman bir sözlük kızıyla konuşsam konu hep seksten açılmıştır. ha bir de ağızları bozuktur. bugün kızın biri bana özelden ''sikik'' dedi. ismini verip onu yerin dibine sokmak istemiyorum.
Bende diyorum niye hergün en az 2 hatun dm'den "yatalım mı" diye yürüyor. Meğer abazan oldukları içinmiş aydınlandım şu başlıkla.
mesac kutuma gelen sayısız sevişme teklifiyle doğrulanan iddia.