bugün

Onlara eğlenmeye gidersiniz, bizimle de evlenmeye gelirsiniz.
belarus varken rus derim burun kıvırır başka başlığa bakarım.
insanlara doğası gereği, yabanci olan farklı, güzel gelir, bir geziye ciktigimizda gittigimiz sehre hayran kaliriz, yerlisine ne kadar guzel memleketiniz var, diye ove ove bitirimezken, o da gozumuzun icine saskin bakislarla gel sen Bana sor tarzindan bakis atar, guzellik goreceli bir kavramdir, kime gore neye gore sorusuyla, saglamasi yapilmalidir, zevkler ve renkler tartisilmaz, kimi sarisin, kimi esmer, kimi zenci, kimi asyali sever, farkliliklar iyidir, hepsinden de tatmak lazim.
Rus mu?

görsel
görsel
yok aga türk olsun .

tamam ruslar da güzel ama türk bir başka güzel aga .

hele bir de ahlaklı bir asilse var ya off diyorum sana ya .

yolda yürümesini otur seyret .

yürümez o zaten süzülür .
Gereksiz. Türk kızının o kezban amını hiçbir dünya kadınına değişmem. Kezban kezban basa basa siktiklerim benim.
Çok komiksin ruh hastası ama biz sizin gibi ne kendi ırkımızdaki hemcinslerimizi ne de bi’ başka ırktaki hemcinslerimizi yermiyoruz. Kaldı ki, size artık nasıl tiplerden nude geliyorsa herkesi aynı kefeye koyarak kalitenizi zaten belli ettiniz bile. Evet sözlük kızlarında olmayan komplekstir.
Edit: ayrıca erkekleri çirkin falan da değildir, slavcıyız.
kompleks olmaktan çok türk kadınındaki yabancı (sadece rus değil elbet, başta slav ve avrupalı olmak üzere her türlü yabancı.) kadın düşmanlığına harbiden uyuzum. zira kabul edin ki türk kadınındaki yabancı kadın düşmanlığının 5te biri, türk erkeğinde yok. yani türk erkekleri, yabancı erkeklere karşı o kadar haset ve çekemez değiller.
bir de kabul etmek gerek ki, slav kadınının güzellik ortalaması gerekse yüz gerekse fizik olarak türklerin üzerinde. yetiştikleri soğuk iklimden ötürü ciltleri güzel, boy pos, türklerden fitler. tabi kaşı kirpiği olmayan, çipil gözlü, çok çilli, pembe tenli ve çirkin olanları da var; ama çoğunluk türklerden üstün.
ki millet olarak kadını da erkeği de çok ahım şahım bir millet değiliz hani zenci ve uzakdoğuluların genelinden güzel olsak da.
senin gibi geri kafalı birine kezbanların denk gelmesi normaldir, çokta şey yapma sen onu.
https://www.uludagsozluk.com/k/rus-kızları/&w=gd
Bu başlıkta bu kompleksin su yüzüne çıktığı bazı entriler açıkça görülmektedir.
türk kızlarının komplesinde var. çünkü ruslar güzel.
Olmayan komplekstir.

Şöyle yapalım mesela 100 rus kızı sözlüğe gelsin, 100 sözlük kızı da rusya'ya gitsin. Sonuçta orada da rus erkekleri var.

Siz kimsiniz acaba?
ya şimdi adaletli olmak gerek..

var böyle bir şey mü’minler.. aksini iddia edenlere aldanmayın..
Bu konuda asla bir kompleksim yok aslında çünkü bizzat kendim gidip gördüğüm için gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki , kadınları çoook güzel , en genç olanından daha olgun olanına. Baya güzel genlere sahipler ve kendilerine çok bakıyorlar.
Rus kızlarını beğenmiyorum, Fransız kadınları varken. Kıskanılacaksa ki kıskanmayı değil genelde övmeyi tercih ediyorum Fransız kadınlarını seçerim. Bu yüzden böyle bir kompleks olamaz.
Rus kızı kompleksi mi kaldı yaa? 90'ların kompleksi o! Aşın bunları.
görsel
bıyıklarını al ne dediğin alaşılmıyor.
koskoca cihan padişahları yanılıyor olamazdı herhalde. bizimkiler de mahinur sultan gibi bakıyorlar.
güncel Önemli Başlıklar