bugün

bu kadar abazanla nasıl baş ediyorsunuz la, zor iş ya? *
Bisküvileri tepsiye diz. Pudingi pişir, bisküvilerin üzerine biraz gezdir. Sonra ikinci katı diz. Yine puding dök. Bitene kadar devam et. 3-4 kat olur muhtemelen. istersen krem şanti yap sür istemezsen pudingin Üstüne hindistan cevizi serp. Buz dolabına koy. 1-2 saat beklet en az.

Pudıng ı marketten al kendin yapamazsın muhtemelen.

En kolay pasta bisküvili pastadır.
hamarat mısın?

benim kalbime giden yol midemden geçiyor.

bana aşık mısın? ben bunu nereden çıkardım?
Dedikleri gibi bakımsız mısınız ? Neden sizinle bu kadar dalga geçiyorlar ?
(bkz: sözlük kızı sevgilimin olması)
sizde bizler gibi tuvalete gidiyor musunuz ? yemek yiyor musunuz ? uyuyor musunuz ? su içiyor musunuz ? ayakta işiyor musunuz ?
Bir arkadaşım bana sormuştu:

-kızım siz bayanlar nasıl sıçıyosunuz ya, pembe falan sıçmanız lazım sizin. Hiç yakışmıyor kahverengi kahverengi.

Her düşünüşümde beni güldürür.
Sevişelim mi?

Beybi!
Içinizdeki arzuyu tutkuyu neden tutuyorsunuz? Tutmadığınızda daha mutlu olacağınıza emin olun.
Sanırım bir ikisine merak giderici cevap verdim. (bkz: can sıkıntısı)

nedense bir çok kişi "sapıkla nasıl baş edilir" konusunu merak ediyor. Beyler, ilk olarak Türkiye'de kadın olarak yaşamayı başarıyoruz, buna şaşırmıyorsunuz da nasıl baş ettiğimize mi şaşırıyorsunuz? işin kitabını yazıp uluslararası piyasaya sürsek yok satarız. Baş etmek nedir?

Adamlar sapık, sokağa çıksak elimizi sallasak beşine birden çarpıyor kimi yerlerde. Ayrıca çok da zeki değiller hani... Tutup da atomu parçalatıp tekrar dizdirmiyorlar.
Amele işi saç boyamışsın. Koyu bir renkten açık bir renge özellikle de sarıya geçmek aşama aşama gerçekleşmesi gereken bir şeydir. Bu saçmalığı yapan bir zekan olduğu için sorularını cevaplamayacağım sorry, Kezban gibi dolaş ortalıkta xd
Öncelikle yanma ihtimali de var, tutmama ihtimali de var. Sarıdan siyaha geri dönmek biraz zordur. Tavsiyem iyi bir kuaför bulmandır.
Sanıyorum ki mükemmel zekan sayesinde trabzonlu yattaraya döndün. Gecmis olsun. Aslinda 1 ay beklesen iyi olur ama 2 3 gun falan bekleyip yapabilirsin. Biraz da sans işi. Koyudan açığa dönmek zor ama açıktan koyuya dönmen kolay. Kuafore git derim.
evimi sıkça silip süpürmeme rağmen yerlerde moromsu pamukçuklar oluşuyor . bunlar nedir, dışarıdan mı geliyor evin içinden mi , çözüm ne ?
Ne okudum ulan ben.
--spoiler--
az evvel duş alırken taş memelerimi elimle yoğuşturup bıraktım, ondan sonra elim göbeğime giderken kavis manevrasını ortalayamayıp kalkık kalçalarımı avuçlamış bulundum...
--spoiler--

buraya kadar okudum yetti, ben geliyorum arkadaşlar birazdan.
Sözlükte kız mı varmış?
Tamam anladık fena kadınsın iyisin güzelsin ama bu nedir ki?
Benim kadar iyi değilsiniz o yuzden helal edın hakkınızı falan mı demek ıstedin anlamadım.
Buraya bu kadar yazmak yerıne bi sevişsen bizde bi kafamızı şu saçmalıktan biraz rahat tutabilsek.
Ne meme imiş arkadaş.
Soruyu unutmuşum şu kadın yüzünden sorayım efenim.
Neden eskisi kadar hoş sohbet değilde bianda hafif cinsel hafif seksist oldunuz?
(bazıları fena o yuzden genelleme olarak algılamayınız)
Are you kola?
teflon tavanızın kıymetini biliyorsunuz değil mi ?
görsel
-Elektron veren bir hidrojenin protondan farkı nedir? (Temel bilim testi, 10 puan)

-"Flemenkçe'nin orjini yüz yıllar önce ki almanca'ya dayanmaktadır" cümlesindeki imla hatası/hataları nerededir? (Türkçe dil bilgisi, 15 puan)

-"ırkçılık günümüz toplumlar şartlarında artık kabul edilemez bir davranış biçimi olarak değerlendiriliyor" cümlesinin bildiğiniz bir yabancı dildeki karşılığı nedir?
Not: kürtçe ve ermenice değerlendirmeye alınmayacaktır. (Yabancı dil testi, 10 puan)

-f(x)= 5x-3 ve
g(x), f(x)'in ters fonksiyonu ise
g(2) kaçtır? (Temel matematik, 5 puan)

-"Fışkırır ruh-i mücerred gibi yerden na'şım"
Günümüz türkçesine nasıl çevrilebilir? istiklal marşı bağlamında şairin demek istediği nedir? (Eski türkçe, 10 puan + milli kültür, 10 puan)

-Faucault isimli düşünürün adı nasıl felaffuz edilir? [Genel kültür, 10 puan ("nefretle" tarzı klişe espriler -10 puan)]

-Nietzsche, freud, schopenhauer gibi isimlerin düşünsel bağlamda hangi konu(lar)da fikirleri kesişmektedir?
(Derin kültür, 20 puan)

-Lezzetli olması için kısık ateşte pişirilmesi elzem yemeklere ne gibi örnekler verilebilir? (Aşçılık bilgisi, 10 puan)

45 puanı geçen yazarların sonraki aşamaya özel mesajla devam etmeleri gerekmektedir.
Sevişelim mi?
motorsiklete binmek haz veriyor mu size ?
kaç cm. ?