bugün

Kezbanlar ile uğraşmak istemiyordur.
tertipli düzgün bir tiptir.sözlükte kız tavlamaya uğraşmaz,girer entry sini işine bakar.
Mesaj atmak kelimesini yalnızca asılmak, kız tavlamak olarak gören topluluktur. Atmasındır.
Ulan sanki anne hattaway gibi hatunlarız hepimiz. Atın neyinden çekiniyosunuz dedirten erkek.
kızlara mesaj atıp ne konuşcanız hacılar zaten. yeminle erkeklerden aldığım keyfi kızlardan alamıyorum. şey etmeyin muhabbet olarak. zamkilerimle kız muhabbetinin içine dalıyoz, sevgililerini anlatıyolar ben onlara anlatıyom, dünyayı kurtarıyoz ya da rüya takım kurup fmden girip şampiyon oluyoz. kızla ne konuşuyon. ben en çok şunu severim. hmm ben sevmem ben bunu severim. şunu dinledin mi. dinledim bunu dinledin mi. yok. adın ne napıyon. boş muhabbet. şurda bi kardeşimin daha bu zamana kadar adını sormadım neden. çünkü böyle şeylere konuşcak sıra gelmiyor. kızda da adını merak ettiğimden değil muhabbet ilerlesin diye. ya da ben beceremiyorum bu işi. şimdi gelir bazı yavşaklar savunma yapar benim sabahtan akşama kadar konuştuğum bi sürü kız var diye. çekilmezsiniz yemin ediyom. ben beceremiyom tamam.
Gaydir.
erkek yazarlardır.

valla benim, böyle içimden o geliyo napiyim, ama sonra diyom zaten buna herkes mesaj atıyodur oda ego yapmıştır siktiret diyom, atmamaya devam. yani gereksiz ego yapmışlar. reelde kiler yeter mk, hep seks hep seks. herneyse geçen bi entryme sinirlenen kız mesaj atmış, diyorum nie böyle egolu bu hayırdır, bi baktım kız güzel. e tabi egosu ondan yani, sonra engeli koydum ve kendimi cooL hissettim.
Hiç çekinmeden atabilir aslında, takılmasın bunlara.