bugün

Bu güne kadar binlerce mesaj attığım halde olumsuz bir tepki almadığım için yaşamadığım korkudur.
Demek ki mesajdan mesaja fark var.
doğruluk payı olan önerme. Ben geçen attım bir kere ana avrat küfürler yedim. Hem de sebepsiz yere üstelik.
yersiz bi korkudur.

ben geçen bi sözlük kızına mesaj atıyodum. aniden önümde exorcist belirdi. altıma zıçtım korkudan. mesaj da atamadım. korktum hep o gün bugündür.
sözlük kızlarından mesaj almaya korkmak kadar bıktırıcı değildir.
sözlük kızlarının hepsine mesaj atılmayıp ortaya atılmış iddiadır.
anlamsız bir korkudur. gayet normal mesajlaştığımız insanlar var.
Selam vermenin asılma eğilimine girdiğini hatırlatan kezban yazarlar topluluğunu unutmamak gerekir.
sozluk kizlarinin aslinda erkek cikmalari korkusudur.
bir çok bayan yazarın mağbadının erkekler sayesinde tavan yapmasından kaynaklanmaktadır. 1 erkeğe 1 kadın bile mesaj atmazken, 1 kadına uyduruk kaydırık bir entry için bile 1000 erkek mesaj atar. e hal böyle olunca korkunun ecele faydası olmayacaktır.
-selam
+sikseydin ?
ben bu sözlükte abaza erkek olduğuna inanmıyorum. ben artık türkiye de abaza erkek olduğuna da inanmıyorum. telefon sapıklarına da inanmıyorum. erkekler kızlara çok kolay ulaşıyorlar. kezban denilen tayfa hala var mı bilemem ama erkeklere sapık muamelesi asla yapmam. eskiden vardı ama artık yok.
edit: abaza mı abazan mı bilmiyorum.
sacma olan davranistir.
her şey normal başlamıştı, hattı konuşmayı o başlattı. sonra birden hadi naş, uza dedi. yavu arkadaşım, beni erkek sandın neyse bozmayayım dedim, sonra mal mal sorular sordun olgunca cevapladım. ya artık hemcinsine atarın.. ifşa etmek isterdim seni ama aldığım aile terbiyesi buna izin vermiyor.
dedim atarlı şehrin giderli gülü müsün, tabi içimden çünkü yemedi.
o değilde hadi naşşşşş, uza ne ya.
tesbihte verem mi? *
kadından yazar olmayacağını düşünenlerin yaşadığı korkudur.