bugün

şahit bulunması durumunda kişi tespit edilip dava açılabilir.
Sözlükte başlık açmak işe yaramaz.
Gerçekten insanları tanımadan bu kadar rahat konuşmaları rahatsız edici. Lütfen şuna bir son verin.
çoğu çaylak olmaya mahkumdur yormayın kafanızı, dert etmeyin kızlar.gerçek erkek kadın ruhuna hitap edebilen, centilmenliği içinde özümsemiş kişidir.
bu arada kenan ben. *
(bkz: sözlük kızları erkekleri çekemiyor)

benimkisi sadece olta maksat balık olsun.
Cok da tinnn.

Kimin umrunda. Bakin keyfinize.
bu ara bütün kızlara uyarı nitelikli başlıklar açılır oldu yada nickaltlarına aşağılayıcı yada kötü şeyler yazmalar.

ps.lan zaten zilyon tane sapız iki üç kızı da korkutmayın şurada.
Genelde hemcinsleri tarafından açılan başlıklardır.
Hakedenleri vardır.
ezik erkek işidir.

mesela mesaj atar, kızdan cevap gelmeyince başlar sözlük kızları şöyle böyle...
bir iki mesajdan sonra hemen telefon falan ister, kız vermeyince başlar saymaya sövmeye...

uzanamadığı ciğere mundar diyen kedi misali.
(bkz: susar mısın gerizekalı kız ağlıyor şu an)
zirveleri görmeyen yazar için hakaret zirveye en az bir kere katılmış yazar için hakikat.
tek tek ip lerini topluyorum...
(bkz: hangi kızlara)
(bkz: 15 santimi küçümseyen sözlük kızı)

ben şimdi buna hakaret etmeyeyim de ne yapayım? sen 30 santimlere layıksın mı diyeyim?

hakediyorlar.
Terbiyesizligin alasidir diycem... ama bazı kızlar hiç kimsenin hassasiyetini dikkate almıyor hem dininne, diline, hem de kişi için kutsal olan herşeye sövünyor. Ee böyle bir durumda da kimse evliya değil malûm, (yani sözlükte evliya varsa söyleyin türbe yaptıralim) ee tutamaz kimse kendini... Kadınlı erkekli biraz edep biraz haya ne olur yaa!
cinsiyetçidir uludağ sözlük. yıllardır böyle. kadın, etnisite, inanç aklınıza ne geliyorsa hakaret gırla gider. onlarca insan tarafından da desteklenir.

ama son dönemde öyle kötü bir kadın yazar modeli var ki, aslında kendi kendini aşağılıyor. meta oluyor, sakız oluyor, ben beyinsizim, sadece et parçasıyım diyor.

zaten kadının gülmesine, fikrini beyan etmesine, burda varolmasına tahammül edemeyenlerse bu fırsatı kaçırmıyor. durum bu.