bugün

Abazan der soğuk geçerim herhal.
Allahu ekber diyerek kalbini sökerdim. Aa kız diyor pardon abi.
burda kendini belli eden kızların bi listesini yapıp yavşayabilirsiniz(!) gençler.
başlığı açan abinize de bunun için bi teşekkürü çok görmeyin.
(bkz: sözlükteki kız yazarları fişlemenin yolları)

(bkz: dikkat abaza içerir)

(bkz: kızlar oyuna gelmeyin kucuma gelin). evet.
Çıkarır emaneti masaya vururum sen kime bakıyon dingill!!!1
ister erkek olsun ister kadın aldatmak için etken aramak saçma. karaktersizlik meselesi bu, görmemişlik de olabilir.
otur masını kalkmasını biliyor musunuz?
Neden sözlük ?
wc de ne yapıyorsunuz ?
nezaket ile yürüme arasındaki farkı neden fark edemiyorsunuz ?
neden bu kadar iyisiniz? *
Meme mi o?
kizlar kizlar gelem mi? yanağızdan opem mi?
siz anazın koynunda. ben sovuktan ölem mi?

bu onemli sorulari mahsun kirmizigul sordugu zaman. magazinden takip edebildigimiz kadariyla, sonuclari oldukca basarili olmustu. bir de ben sorayim bakim ne olacak?
kızlığınızı verdiğiniz adamı unutabildiniz mi ?
Kızlar demişsiniz yazar ama bir erkek olarak ben böyle bir durumda ya adam akıllı bir uzun mesajla açık açık dile getirirdim bu durumu ya da arardım. Ona derdim ki bana bak benimle sadece aptal bir doğum günü unuttuğum için bunca afra tafra yapacaksan vaktimi alma. Bugün bu afra tafrayı yapan yarın neler yapmaz. Ufacık bir meseleden trip atıyorsan sen bilirsin. Benim ciddi ilişkilere ihtiyacım var bence sen bunu bir düşün deyip yollardım. Ne yaparsa yapsın sonra. Bu yaştan sonra eğlenecek durumum yok benim diye de eklerdim ama karar senin tabi.
Doğum günü hikaye de. Bir soğuk bir sıcak davranıyora takıldım. Arkadaşının yerinde olsam yollamazdım. Ama ileride keşke yapsaydım deyip pişman olacağını düşünüyorsa yapsın içinde kalmasın. Bence.
"yüz yüze görüşmemizin imkanı yok bu arada." dan sonrasını okumadım. yüz yüze görüşme ihtimali yoksa ancak arkadaş olur ve o seviyede korumak gerekir.
muhtemelen senin arkadaş platonik. emin ol kızlar doğum günü gibi tarihlere fazla takıktır, yani unutma ihtimali asla yok. anlatabildim mi?

kafaya, kalbe, ruha ağırlık yapmamak lazım.
sizin de ilk yaptığınız tatlı, bisküvi tatlısı mıydı ? adı her neyse o işte.
Gerçekten hiç mi seveniniz yok.
instagramdan takip isteği atıp sonra silmek sevgiye dahil mi ?
Bir oyle bir boyle davranan insandan bir yol olmaz. Koy gotune rahvan gitsin.

+30 yas abi tavsiyesidir.
(bkz: normali bunun nedir biliyor musun? lavandula hanım yakşamlar)
(bkz: kaç yaşındasın sen)
(bkz: bana yaşını söyle)
(bkz: böyle mi sorulur)
(bkz: ben sana soruyor muyum kimi)
(bkz: ne kadar aptal aptal)
(bkz: şimdi dicekler içkiliydi bilmem ne)
(bkz: ya feridun abi yaa!)

soruları okumadım, yakşamlar.

edit: ya gülsenize ama...
soruları ciddiye alıp cevap verdiğimde özelden hakaret edenler olmuştu. başlığa o yüzden gerekli özeni gösteremiyorum.
kırıldım anlasanıza!
Piç erkek mi?
Dürüst erkek mi?
Yani kutlanabilir bir adım atmakta sakınca görmüyorum ama şarkı söyleyerek kutlamak da sizin doğum gününüzü unutan biri için fazla düşünülmüş bir kutlama olur Ki buna hiç gerek yoktur. Kuru bir doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle mesajı yeterli olur. Bu da hem senin için önemli şeylere önem veriyorum hemde olmasan da olur demektir.
(bkz: nenen çarık giyerdi bunları unuttun mu)