bugün

gözümle görmeden inanmayacağım başlık. (bkz: sübliminal mesaj veya ima içermez)
+ sozluk kizlari cok guzel! -haci gece hepsi oyle gorunuyo.
http://sphotos-b.ak.fbcdn...372255319_325231812_n.jpg
ilerleyen zamanlarda, "uludağ sözlük kızlarının fotoğrafları" adı altında bir başlık açılması ve bu başlığa göre kıyaslama yapılmasını beklediğim durumdur.
güzel veya çirkin olmaları sözlüğe ne katacak ne eksiltecek, ben mesela deliler gibi yakışıklıyım söylüyor muyum?
(bkz: abi gelsene su çok güzel)
Sözlükteki bayan yazarları tek tek görmüş beğenisini sunmuş bir insanın kullandığı sözdür.
halt etmiş tespit. gördüğüm tüm sözlük kızları çirkindi lan. nasıl bir genetik havuzun içindeyiz bilmiyorum ama şifa niyetine bir tane güzel kız yok.

ha körler sağırlar birbirini ağırlıyor o ayrı. çirkin sözlük erkeğine karşılık çirkin sözlük kızı. yapacak bir şey yok gerçekler acıdır.

edit: lojiklik hariç demeyi unutmuşum. lojiklik hariç.
aaa gerçekten güzeller mi? bende hep çirkin kızlar sözlükte yazar olur sanmıştım. bir de insan içine çıkamayacak şekilde çirkin olan erkekler.
koca bir yalandan ibarettir. yaklaşıp 15 sözlük kızıyla tanışmama rağmen tek güzel kıza rastlamadım. *
Egleniyor muyuz gencler?
gel onu papucuma anlat.

yalandır.
videomu görüp bana hayran kalan yazarın açıklaması. öyle deme tatlım neler neler var diyorlar.

http://www.youtube.com/watch?v=tSxN7Sr2GTw
kimsenin inanmadığı önermedir. bence öyle ama inanmıyorlar yani.
geçen hafta gezi de otururken konu en zor bulunan kan grubuna geldi, iddia baya büyüdü en sonunda yan çadırda oturan çocuklara internetiniz var mı diye sorduk sağ olsunlar var dediler, o gün de benim en son mobilden baktığım konu sözlük kızları bıyıklıdır gibi bir şeydi. ben internete girmeye çalışırken çocuk kan grubu meselesine ekşi ve uludağdan bakalım dedi ben de hayır onlar sözlük kızlarına bıyıklı diyorlar bak diye telefonumu gösterdim. çocuk da evet öyleler hepsi çirkin dedi. bende uludağ yazarı olduğumu söylemedim.
(bkz: çok güzel) güzellik anlayışı görecelidir tabi. Ama ben çok kısmına katılabileceğim bir kız tanımadım. Sadece güzel diyebiliriz , allah sahibine bağışlasın.
Çaylak yazarları heyecanlandıran bir durumdur.
Görmeye değer, değerlendirilir.
Ben hiç sözlük kızının güzelliğine şahitlik edemedim..
hiç kendilerini göstermiyorlar. sadece bir kere lookin'i gördük. gerçi onu da fazlasıyla gördük!
aha aha bir sazancık düştü gene dedirten başlıktır.
güzel olsalar instagramda takılırlardı, demekki çirkinler internetin derinliklerindeki bir sözlükte takılıyorlar.
güzellik görecelidir.
güncel Önemli Başlıklar