bugün

Sözlüğün selameti açısından beklenen olay. Sözlüğün düzeltmek ancak böyle mümkün.
kadını kıskanan bir gay söylemidir.

aksini düşünmek bile istemiyorum.
altılıda son ayak 5 numara tek olur.
zalldan acil cevap gelen kampanyadır.

silelim de bizi mi siksinler.

--zall--
(bkz: kadınların birbirlerini çekememesi)
Bir iki tanesi için katılmak istediğim kampanya. Onlar gitsin kafi diğerlerinde sıkıntı yok.
doğru öneridir. bana köyde " silik " derler.
baştan aşağıya yanlışlık kokan kampanyadır.

değerli kardeşlerim, efendiler! birkaç gündür ulusal bazda yayın yapan çok önemli bir medya patronuyla birlikte idim. nüfuzlu, güçlü biri ve hepiniz de yakından tanıyorsunuz. işi gücü konuştuktan sonra ona, nazenin ve nadide bir sosyal platform olan uludağ sözlük'ten bahsettim. ne kadar donanımlı, seviyeli, zeki, yakışıklı ve daş mı daş yazar profillerinin mevcudiyetinden söz ettim.

konuşmamız sonucunda bana bundan böyle uludağ sözlük'Ün takipçisi olacağını ve gerektiği anda televizyonunda reklamını yaptırtacağını aktardı. veee hooop aradan 3 gün ya geçti ya geçmedi böyle bir kampanyayla karşılaşıyoruz. olmaz değerli kardeşlerim olmaz! türkiye'nin 1 numarası olacaksak bu iş böyle olmaz!
ima edici bir entry.
Acil olması gerekendir. Bu ne lan Kezban kokuyor burası.
(bkz: abazanlar ve yobazlar) evet asıl silik yemesi gereken kadınlar değil onlara dil uzatanlar.
o var ya o sil diyen türk kızı kezbanına yanık olan verse nefessiz devam edecek o yazar var ya hıh işte onu silin silin gitsin
daha temiz olacak sözlük her kesin selameti açısından sözlüğün selameti açısından cınım.
Ortalığın taşak kokmasındansa oje, saç spreyi, ruj kokması daha iyidir diyerek çürütülen önerme.
Lan sözlükte kız mı var?

Şey o zaman soyle yapalım.
Yemesinler bacı onlar kardeş, ana * yirim.
kedi uzanamadıgı cigere mundar dermiş ayrıca süleyman demirel'i hatırlatmıştır.
saçma kampanyadır.
sa kezbanlar.
pm atın. kezbanlıktan çıkarayım sizi.
Sözlükteki ibnelerin isteğidir. Bize mi yavşıcanız lan.

Edit: beni mod yapsalar erkekleri bir bir uçurur sözlüğü kümes yapar tek horoz olurum adam ne diyor.
size tavsiye edeceğim öyle bir sözlük var,
(bkz: incisözlük)
herkesin katıldığı kampanya. artık söz yönetimde.
gaylerin başlattığı kampanyadır. zira sözlükteki bütün yakışıklı erkekler onlara kalsın isterler.
Tabi canım kızlı erkekli sözlük mü olurmuş (!)
kızsız sözlük meyvesiz ağaca, tuzsuz yemeğe benzer.
bazı sözlük erkeklerinin hadım edilmesi daha kebaptır ki artık şeyleri ile düşünmeyi bıraksınlar.
acilen olması gerekendir. fotoğraf paylaşmalar, seslerini koymalar, yakında don çıkartıp zall'ın üstüne falan atar bu terbiyesizler. sözlüğün amacından sapıttırdınız lan.
düşünmeden katıldığım kampanya. şöyle bi düşününce süleyman demirel'in sözü aklıma geliyor. vazgeçiyorum.