bugün

Eee olum bütün gün telefon elde, entry giriyorlar, yiyolar pastayı çukulatayı, spor yok bir aktivite yok, yağ bağlıyorlar, suratları aşırı makyajtan nefes alamıyo, sivilce doluyo...
Bir çirkin olarak benim de yaşadığım sıkıntılardan birini hatırlatır bana. Ortalama akıl yürütme becerisine sahip erkek lazım en azından. Yine de şükür.
Yakışıklı sözlük erkeği görmedim. bende bir sorun var herhalde. Ya da çirkin erkekler bile yakışıklı sanılıyor. Belki de kızlar abazanlardan bıkmıştır??
Allah öyle yaratmış kardeşim mesela biz sözlük erkeklerinin neden ıq düşük diye sorgulamıyoruz Allah vergisi diyoruz.
güzel olsalardı zaten sözlükte olmazlardı aq.

ha erkek dediğin zaten çirkin olur, bet olur, suratının simetrisi kayık olur, yoksa ne öyle nonoş gibi... boş yere karşı saldırıya geçmeyin yani hanımlar.
her birini tek tek görüp beğenmemek gerek ki böyle bir genelleme yapabilelim. kız olduğunu çaktırmadan yazanları da varsayarsak, bu başlığı açan kişinin tek amacının ilgi çekmek veya o çirkin dediği kızlardan biriyle muhabbet işine girmeye çalıştığı çok net ortaya çıkıyor.
dışarı çıkın, vallahi olmaz burda böyle. arada bir çıkın.
sözlükte yazacak kadar zavallı ve rezil olmalarından dolayıdır. çirkinler bu yüzden şaşırtmıyor. aynen.
Henüz benimle tanışmadığınız için..

Problem solved.
Eğer öyleyse bence burada oldukları için çirkin değiller, çirkin oldukları için buradalar.

Not: fiziki güzellik geçicidir, klasik olacak ama önemli olan iç güzelliği. Huyu çirkin olmasın da...
Yüzü güzele kırk günde doyarsın. işte devamını biliyorsunuz.
Güzel kızın burada ne işi var amk. Evet.