bugün

Yazar kasa cok yazar için tabii ki.
kavga eylemseldir, tartışma sözel.

burada kelimelerle kavga edilmez, tartışılır.
şu hayatta kavga etmek kadar saçma bir olay yok. ama buradaki bit kadar profil fotoğrafımıza bakarak fiziğimiz hakkında saçma sapan konuşan ve bizimle uğraşan sorunlu tipler, fazlasıyla sabrımı zorluyor. bir kişinin fotoğrafını görünce onun fiziği hakkında ileri geri konuşma hakkını kendinde nereden buluyor bu embesiller, merak ediyorum? eline klavyeyi alınca, elalemin fiziği hakkında atıp tutacak kadar kendini kaybeden bu tiplerin bir an önce yeryüzünden silinip gitmesi dileklerimle... böyle rahatsız edici boyutta yazacak kadar ne karın ağrıları var; hiç mi bir uğraşları yok ki bizimle uğraşıyorlar? böyle sabrımı taşıracak hareketler yapıp sonra da "çok uzun yazıyor." diyor bir de. sakin bir insan olduğum halde, bu kadar uzun yazıyorsam, birileri sabrımı fazlasıyla zorlamış demektir. haddinizi bilin. bir el at şu duruma sözlük, bunlara fırsat verme.
hiç kavga etmedim çoğu kıt beyinli zaten acıyorum..
Kim etti ya kacirdim herhalde ben?
(bkz: Boşluk)

Sözlükte yazdıklarına gelen begenilerle ruh haline yön verecek kadar kendini sözlüğe kaptırmış, yazik ki hayatinda başka meşgalesi olmayan kızlardan başka türlü bir şey beklenemezdi öyle sanıyorum ki.

Velhasıl sebebi büyük bir boşluk olan durumdur.
güncel Önemli Başlıklar