bugün

"şansımı denemek istiyorum" seçeneği ile ince bir şeklide yapılanın boş bir uğraş olacağını salık veren sözlük uyarısıdır. almanyada, türkçe olarak yapılan "çimlere basmayınız" uyarısı kadar rencide edici bir uyarıdır.
emir telakki ettiğim rica. bir derdim var dan sormak istiyordum nedenini ama cevap ne zaman gelir allah bilir.
(bkz: yok artık lebron james)
sözlük içinde rtük benzeri bir kurum olduğuna inandıran yaran uyarı. sozluk kendisi ile ilgili başlık açılmasını istemiyor anlaşılan. "burası demokratik bir platform ama o kadar da demokrat olun, beni eleştirin demedik" demek istiyor sanırım.

(bkz: esefle kınıyorum)
sözlüğü kızdırma lan ipne tarzı bir uyarı cinsidir.
sol frame de cevap ve düzeltme bulunmaması şeklinde bir başlık açmak istenildiğinde çıkabilen uyarı. halbuki sözlükler arası birkaç demagoji yapacaktım. ne yani şimdi sözlük içi bir konuda başlık açmamış olsam bile sözlük içi bir konuda entri girmiş olmadım mı? amaçlanan nedir ki? anlayamadım ben.
oldu canım denilesi başlık derdim ama demiyorum. aslında iyi bir uygulama bence ama sözlüğümüzün format düşmanı kararlı yazarlarını engellemiyor ne yazık ki...
geceleri sol frame in kaplumbağaya dönmesi şeklinde başlık açacakken karşıma çıkan uyarı.

yapmayın etmeyin herşeyi bir derdim var a mı sormak lazım.. izdivaç butonu mu o yahu..
şansımı denemek istiyorum butonuyla google ı andıran saçma uyarı.

edit: eksileyen zall kesin lan. o koymuştur butonu. haha formata aykırı girmediğim için silemiyo da. çatla patla.
kimsenin siklemediği sözlük kuralı.
açılmaması gerektiği öne sürülen başlık tipi.
"bu bir tehdit mi" dediğim uyarı. sanırsın başlığı açınca zall jopla dibinde beliriyor.

-ne yazdım lan ben oraya dingil.
+abi valla şansımı denemek istiyorum vardı bi deneyim dedim bende ondan şey ettim. abi o değil de jop ne için?
-şansımı denemek istiyorum bende*.
(bkz: tamam)
şiddetle kınadığım uyarıdır. neden sözlükle ilgili başlık açmayayım ki? bu ortamı, bu platformu eleştirmek, hoşuma giden yanlarını paylaşmak burada bulunma sebebimiz değil mi? neden her şey hakkında başlık açabiliyoruz da içinde "sözlük" geçen başlıklara sıra gelince böyle bir uyarı alıyoruz? "şansımı denemek istiyorum" seçeneğiyle başlık açılıyor sorun yok ama ben neden böyle bir uyarı verildiğini anlayamıyorum. böyle demokratik platformlarda çok komik duran bir uygulama. bir de bakınız verirken yalvaran bir uyarı var ki evlere şenlik!

(bkz: bakınızı girme diye yalvaran sözlük)
tamamen göstermelik olan, formaliteden ibaret, cezası olmayan bir kuraldır.

iti kopuğu, işsiz güçsüz bi ton adam bu kuralı çiğner. fakat açtığı başlıkların silindiği henüz görülememiştir.
bir boka yaramayan uyarı. sözlük içi başlık açan toptur veya orospu çocuğudur yazılmalı. sözlüğün anası sikildi biriniz dur diyin.
güncel Önemli Başlıklar