bugün

Sözlüğü ilgilendiren, yazarların kendi aralarında bildikleri ve sadece onların ilgisini çekme ihtimali olan mevzuları içeren entry.

Yani Sözlüğün sahibi diyor ki;
"girme demiyorum hobi olarak yine gir. Ama beni de düşün. Ne yardan geçebiliyorum ne Serden. Şimdi siz benim çocuklarım gibisiniz. Kızmasam şımarıp tepeme çıkacaksınız, kızSam dövsem dayak arsızı olacaksınız.

Bari bırakın da arada bir odanızdan çıkmama cezası verebileyim."

Velhasıl şahsım gibi buralarda gerekli gereksiz sözlük içi mevzularda başlık açıp entry giren yazarlar çoğunlukta.

Bu da Arama motorlarından buraya gelebilme oranını muhtemelen düşürüyor.

O da haklı olarak yöntemi şöyle ya da böyle bir uyarı yapma gereği duymuş.

Mesaj alındı.
Başkanımız zall'ın çok kelle alacağı entirilerdir.
Bu entry i okuyan sözlük dışından biri varsa aklınız varsa üye olmayın. Sözlük sözlük değil. Diktatörlük resmen millet buraya eğlenmeye geliyor. istediği başlığa yazar.
Sozluk ici entry ne amk dedirtir.
dün gelişmeler kısmına eklenen açıklamada,

bu türe engel koyan sistem geliştirilmiş.

ilk uyarımı da almış oldum,

yakında çaylak olursam şaşırmayın;

görsel
Güzel bir kuraldır. Aksi halde burda birçok yazar durmadan sözlük içi entryler girerek buraya kan kusturur.
Uslu bi çocuk olduğum için artık ilgili başlıklara yazmadığım entiridir.

Sizde dikkat edin.

Artık beni gammaz yaparsınız dimi modlar?
Son kurbanı oytun olan entiri çeşididir. misal bu başlıkta sözlük içi. beni de uçurmasınlar. korkuyorum sözlük.
bu saatlerde iyice artan entirilerdir.

bakın modlar herkesi uyarıyorum. uslu bi çocuğum. beni gammaz yapın hadi.
Sözlük içi başlıkların tümünü (bkz: tüm) silerek bu dertten bizi kurtarabilirler aslında. Hani yeni çıkan yasayı pardon kuralı diyorum. irade ölçer mübarekler.
şu sözlük içi entiri ile çaylak yapma cezasını yüzdeye mi bağladılar, sadece son 1 saatte mi girilen, 10 günde mi girilen entiri sayısına göre verdiklerini açıklasınlar. belli bi otomatik sisteme bağlandığını söylemişti zall. biraz şeffaf olun. çok mu zor şeffaflık. bizde ona göre dikkat edelim. bam diye 15 gün 1 ay çaylak olmayalım.

korkudan hiç bi başlığa entiri giremiyorm.
yazarların dikkat etmesi gereken konu.

başlık açarken de "yazarların en sevmediği inek türü" değil, "en sevilmeyen inek türü" olarak yazmaya özen gösteriniz.
ne yazsam buraya giriyor. durmadan uyarılıyorum.

edit: çaylak oldum bu entry'i girince. sikmişim sözlük içi entry muhabbetinizi!
Uyarı aldığım entry türü. Yoksa düşündüğüm şey mi olacak? Atacakları mı beni sözlükten ühü ühüüü.
ne olduğunu daha bugün çaylak olmam sebebiyle ögrendigimdir. ne saçma bir şey...
Uzun bir süredir sözlükte olmadığım için bilmediğim,
çaylak olunca farkına vardığım ilginç! bir uygulama =)
güzel kardeşim, benim gecenin şarkısına girdiğim entrynin sözlükle ne alakası var. tamamen benimle alakalı. saatlerdir sözlüğe de uğramadım zaten, bu ne lan şimdi.
Benim de başıma gelendir.
Fotoğraf bile atamaz olduk. Sanırsın sözlük mükemmel işliyor ve tek sorun benim sözlük içi entry girip durmam.
biri sözlük dışı entrynin ne olduğunu söylesin de arada ondan da girelim.
Artık iyice kabak tadı veren başlık- entiri tarzı. Sol şeridin 4'de 3'ü Yazarların şusu busu, kitabı böceği, sözlük kızları erkekleri. Dışardan çok komik görünüyoruz.

(img:#1473138)

Başlık açamıyosanız yazmayın sözlükte.

Zorla prim kastırtıyosunuz adama.
daha sıkı tedbirler alınması gereken entari tipi.

yoksa sözlükte sadece; hoşlanılan yazarlar, yazarların hayvanları, yazarlar bugun ne yedi gibi başlıklar kalacak.

hatta entarilerinin 3'te 1'i sözlük içi olanlar caylak yesin veya silinsin.
Çaylak olmaya sebebiyet verebilecek yazma özgürlüğünü kısıtlayan bir olaydır.
Evet durduk yere caylak olmusuz bile.
sözlük yönetimi bile bilmiyo bunun ne olduğunu. açığı kapatamamışlar sözlük içi entry diye iteliyolar bize. sözlüğün dışına mı girelim amk entryleri.
yeni teknoloji ile sözlüğün dışına da entry girileceğini ima eden başlıktır.
ben turşu içini daha çok seviyorum. karnıyarık içi de fena değil.
güncel Önemli Başlıklar