bugün

Şıklıkta eski foto atsanız da olurdu... niye taktınız ki direk cekip göndermek gibisinden. Yemek olur, duğün seyran olur vs.
Lacileri çektik.
sol cebindeki kalemle her an göreve hazır imajı kesilikle seksi.
Günaydın, hayırlı cumalar...
(img:#2238304)
(#45668455) yazlıkta giyilen anne askılısı bu.
görsel
laciler çekildiyse seçim konuşmalarına hazır olalım.
Para var huzur yok bugün yarın tüm kadınların yüzünü gördüğünüzde bugün bana yaptığınız yergiden pişman olacak mısınız? Sanmam!
kanatlı ya sağlıkçı kıyafeti yakışmış. kadın olsun erkek olsun ademoğluna üniforma yakışıyor arkadaş. kadın zabıta hatta kadın itfaiyeci bile bir çekici bir seksi geliyor bana.
görsel
Lan bunlar çuval giyse de yakışırmış zaten.
kvr bacım yine scrubs ları ile sağlıkçı kimliğini ön plana koymuş.
evlense çocuğu olacak kadınların halen daha 15 yaşındaki liseli esra gibi giyiniyor olmasına şaşırdığım fotoğraflardır. tuhaf.
siyah pantolon siyah tshirt siyah ayakkabı. bugün bihterimizin ölüm yıldönümü, yastayız.
Home office kombinimle onlaynım. Alt haşofman, üst gömlek. Yine bağzı toplantılar set edilmiş.
görsel
bugün buraları çok sıcak olduğundan mutlaka böyle serinliyorlardır diye düşünmek istiyorum.
görsel
akşam yemeğe davetli olduklarından böyle giyinecekler.
kızlar yok mu fotoğraf atan eksi oy basalım elimiz boş gitmeyelim.
Hâlâ Necmiye vibelı kıyafetlerdir maalesef.

Aynen öyle.
hepside "dunya ahiret bacim olsunlar" dedirten kiyafetler.
Böğrülce hanım da aramıza katıldığına göre tam gaz devam.
görsel
Mahmut hoca kabirde ilk gecesini geçirirken sözlüğe fotoğraf atan kız da ne bileyim.
kızlar işi çözmüş. fotoğraf atıyorlar bir kaç dakika sonra siliyorlar daha sonra o entryleri editleyip silmiyorlar. böylece bedava artı karma kasıyorlar. cidden güzel taktik.
saat 11 buçuk oldu daha dükkanı açmamışlar.
pazartesi sendromu nedeniyle olabilir.
güncel Önemli Başlıklar