bugün

bizler bir elmanın iki yarısıyız. sözlük kızlarının çirkin olduğu gerçeği olur da niçin erkeklerin olmaz diyerek ortaya atılan daha gerçekçi bir iddiadır.
benim istisna olduğum tespittir. tabii ben kaideyi bozamam orası ayrı.
(bkz: öyle Göte böyle yarrak)

sanırım tam oldu lan bu bkz.
evet, cirkin olabiliriz. ama sor bakim neden cirkiniz ?
ülke zaten sıfat kanseri genel olarak. kendimi ötekileştiriyorum tipsiz gördükçe.
Tipim ile +1 olarak desteklediğim gerçektir.
bu tezi çürüten kişinin ben olduğum gerçeğidir.
acı ama gerçektir. istisnalar dahi yoktur bence.
Ilk siradan listeye girdigim gercektir.
Cok cirkinim, keske olsem.
(bkz: hahahasiktir)
istisnasi durumlar vardır bende bir istisnayım .
yıldız tilbenin başını çektiği türk kezbanları, rus kızlarının beğenip evlendiği, sadakatine hayran kaldığı türk erkeğini beğenmiyormuş. siz beğenseniz ne olur amk biz slav ve iskandinav hatunları seviyor ve istiyoruz. onlar size bakar mı dersen her kadın gibi onlarda paraya bakar ve türk kızından çok daha kültürlü, naif, canayakın canlılar.
erkek adam çirkin olur. çirkinin tersi nedir? güzel. dolayısıyla erkek adam güzel mi olur amk ya? olmaz ki ama.
varlığımla gerçekliğini yer ile yeksan ettiğim tespit.
ama ne çirkinlik. yüz tanıma programına maymun gösterdim anında açıldı.
doğrudur.
belki fiziki belki mental belkide karakter açısından da olsa çirkin erkek oldukça fazladır.
su götürmez gerçek. karikatürümü çizdirdim geçen, adam olduğu gibi çizmiş. bide göbeğini hoplatarak gülerken şunları söyledi '' seni zamanında çizen karikatürist zaten yeterince yetenekliymiş ''
üslup olarak çirkin oldukları kesindir.
kıvanca göre çirkinim ama adriana lima ya göre giderim var. Kısaca olmayan gerçekliktir.
Geçen hafta iki kızın sevgililik teklifini reddettim. Çünkü çirkinim, tipsizim. Bu elem verici gerçeği kabul ettim artık.
yazar olmamla beraber çürüttüğüm tez, dağılın *
Beyanlara göre çok azinin çirkin olduğu yanılsama diğerleri de kuzgun yavrusu galiba akça pakçalar.
istisnası vardır tabi fakat.. tövbe Yarabbim. Neyse. Çocuğumuz benzemesin diye susucaz mecbur.
şerefsizim resim atmamak için kendimi zor tutuyorum.
Bizi ilgilendirmeyendir. Sanki güzellik yarışması yapıyoruz burada. Banane adamların tipinden amk ya. Yaziyorsaniz yazın gereksiz tespit yapmayın.
güncel Önemli Başlıklar