bugün

Yemek yapmanin kendi ayaklari uzerinde durmakla uzaktan yakindan alakasi yok ki yahu.

Kendi ayaklari uzerinde durabilen, isi gucu olan bir insan cokta guzel disaridan soyleyerek yemek ihtiyacini giderebilir. Bunun icin yemek yapmasina, mutfakta vakit gecirmesine gerek yok.

Senin mantiginla gidersek eger, calismayan kadinlarin hepsi yemek yapabildigi icin kendi ayaklari uzerinde durabilen kadinlar yani?

Kafan cok guzelmis bacim.
yanlış bilgidir. kim demiş ki yapamıyoruz ?

görsel

yemekse yemek arkadaş.
Gerçekten yemek yapamıyor musunuz?
sanki sözlük kızları çok yapabiliyor dedirten, yanlış bir genellemedir. ulan 4 sene kıbrısta kendim pişirdim kendim yedim. analarının evlerinden çıkmayanlarla karıştırmayın herkesi.
Bu dünyaya daha ulvi amaçlar için geldim işten arta kalan kısacık zamanımda evde oturup size yemek yapamam.

Vaktim zaten kendime yetmiyor kusura bakmasın kimse kalksın yapsın yemeğini.

işte kadın zulmü.
Evde kadın zulmü.
Sosyal hayatta kadın zulmü.

Yeter.
Valla Hünkar beğendi yapmışlığım var, götüne güvenen kadın varsa gelsin.
10 liralık soğan ve 35 liralık sivri biber kullanarak 1 tencere yemeği kaç paraya çıkartacağını düşünen erkek zaten yemek yapmaz.
Yemek de yaparım ütü de...ev işi sevmeyen zengin kadınlara duyurulur...
görsel
Yemeden konuşmayın.
Ne ağladınız be kızlar, gelin 3 çeşit çıkarayım size de susun.
şato'mda hizmetçilere izin verdim bugün kandil dolayısı ile boynumda fular, sırtımda ropdöşambr'ım verandamda infinity pool manzaramı izliyorum evde de kimse olmayınca acıktım biraz az önce özel uçakla saf afrika angusu getirttim şimdi bahçede grill yapıyorlar özel şefler birazdan servis edecekler.

hayat çok zor kimsesiz. hala bir kadın bulamadım şato'mun scarlet carson'ı olsun en nadide çiçeği..
(bkz: yaparsam benim olcan mı)
Ben yapıyorum,ne olacak şimdi?
Kim demiş onu? Öttürürüm öttürüüürr...
görsel

Doğru bir gerçektir. Aha şu adamdan bi farkınız yok hiç birinizin..