bugün

Frekans sen hariç de lan.
bu genellemeyi yapan arkadaş belli ki herkesi kendisi gibi görüyor. üstadlar ne güzel konuşuyor dostlar. "bizi bilen bilir bilmeyende kendisi gibi bilir" dememişler boşuna.
Üzülerek Katılıyorum yaptığım küçük Çaplı saha araştırması bu tezimi kanıtlar nitelikte saygılar.
tamamen yanlış yargı içeren bir başlıktır.

''genelinin yazarlık gibi bir işi olup abaza olması''

olarak düzeltilebilir.
üniversite öğrencisi olsa olmuyormu.
(bkz: tabi lan manyak mısın)
beni tanıdılar arkadaşlar siz kaçın.
fazla ergen
özel işyeri (mobilya satış )
genellemenın dışındayım .
Genelleme sevmem ama doğru olan onerme. ergenligimin doruklarini uludag sozlukte yasiyorum cok zevkli oluyor.
aksama dogru sozlukte 2 dakika vakit gecirdikten sonra anlasilan durum.
gercek hayatta yasayamadiklari cinselligi, burada baslik acarak ve kizlari asagilayarak yasayabileceklerini saniyor zavalli ergenlerimiz.
bi de yasca ergen olmayan ama beyin yasi olarak ergen olan abazanlar var, onlara birsey demiyorum artik. essek kadar olmus adama ben mi laf anlatayim?
istisnayım kaideleri de bozarım gibi bir düşünceye sevkeden tespit.
olabilir dedigim gorustur. fakat bir gun onlar da is guc sahibi olur ve bir gun onlar da abazaliktan kurtulur. insanlarin gecirdigi donemler omur boyu surmez. acilar gibi, mutluluklar gibi.
yerinde ve haklı bir tespit. ama cinsiyet ayrımcılığı yapmayalım, kız-erkek farketmez, sözlük genel olarak ergen ve işsiz.
ergen değilim
işsiz değilim .hem emekliyim ,hem bir mobilya mağazasında müdürüm .hem hayli çay parası gelirim var .
anlayacağınız aradığınız kişi ben değilim .
güncel Önemli Başlıklar