bugün

Konuyu "Sözlük erkekleri abaza, üstelik hepsi ter kokuyor, hepsi bana yavşadı, büyük şehirlerde buluşmalarda bulundum, ay ben çok güzelim, ben harikayım, burada bulunmamız bilgilendirmek (iyi mal nasıl olur diye olmalı?) Amacıdır." diye açarak onbinlerce sözlük erkeği üzerine yaptığı eşsiz araştırma denemeleri bizimle paylaşıp ne kadar aşağılık şerefsiz (evli nişanlı sevgilisi veya birlikte olduğu kadın olan buna rağmen yavşayan) her kadına yatmak faydalanmak için yaklaşan karaktersiz olduğumuzu gözönüne çıkaran bu kaliteli araştırmacı (!) hanıma ne kadar teşekkür etsek azdır.

Lakin: bu araştırmanın eksikleri belirmektedir. Haddimiz olmayarak tavsiye ederiz ki, araştırma sonunda sözlük erkeklerinin kaç da kaçı sünnetli olduğuna dair bilgi verseydi ne kadar meşakkatli ve zorlu bir araştırma olduğu anlaşılır ve bizim ne kadar amsalak karaktersiz aç ve aşağılık yaratıklar olduğumuz daha iyi anlaşılırdı.

Edibüdü: aaay çok özür dürterim, belki de abaza olarak sözlük erkeklerini tarif etmesinde ki maksat; Kafkas halkı olması kast edilmiştir.
Zaten Uludağ ismi dağ çağrışımı yapıyor. Kafkaslar da coğrafya olarak dağlar ön planda olduğu düşünülürse...
Bizim abaza olmamız normal.
Doğru önermedir. Kız takliti yapıp erkeklerle sanal muhabbet yapan mı dersin, köpek gibi kızlardan meme isteyen mi. Zerre sizi anlamadım içgüdüsel eziklik yaşayan organizmalar.
Dünyayı shaktar yönetsin. Sözlüğe girmemin tek sebebi. Ve evet shaktar diyorsa ben bir Abazayım.
abazayla, abazanın farkını bilmeden, öğrenmeden başlık açan; bu başlık altında abaza halkına hakaret ettiğini anlayamayacak kadar öküz olan herkesin ailesindeki tüm dişilerin tecavüzcü coşkun ile aynı odada en az bir gece geçirmesini diliyorum!...
ben abazayım karıya abanacağım.
(bkz: daha beter len)
sözlük içinde aklı sadece uçkuruna çalışan erkek yazarların tacizinden sıkılmış kadın yazar beyanı. genelleme yapmamak lazım. sözlük içinde 67.570 adet kayıtlı yazar bulunmaktadır. bu yazarların erkek olanlarının tümüne abaza demek büyük haksızlık üstelik hakarettir.
yok daha memeler.