bugün

eksi bile olmayan seviyedir, onlar her türlü azgınlığını,fantezilerini burada döksünler kimse birşey demesin, aynısını kızlar yapsa vay kaşar,vay yollu tarzı damgalar yer. bir taraftan x yapan kızın namusu diğer tarafından hoşlanılan kız. çelişki bu işte. bir hanım yazar bunlara tepki gösterdiğinde susturulur linç edilir mutlaka. o yüzden bunlara birşey söylemeyin oturun onlar istediği kadar azsın siz seyirci kalın aksi halde...

edit:kavaslar saldırmaya başlamış bile..
edit 2:''ühühühühü genelleme yapmayin üühühühüh'' diye ağlayanlar da gelmiş, kızlar hakkında sürekli genellemenin alası yapılsın erkekleri gelince sus pus.
(bkz: tutmayın küçük şıllığı)

adı üstünde erkek.

siki için yaşar amı için ölür.
Şu kadardır.
Hep kişisine göre başlıklar açıyorsunuz ama.. Ayıp değil mi bu ?
verecektim - yi de eksiden ne anlarsın sen? bende tanıdığım bütün kızlara göre kızların hepsi orospu diyeyim? olur mu? olmaz. o zaman git kafanı kuma falan göm.

edit: imla

edit 2: madem genellemeden vazgeçmiyorsun bütün sözlükteki kızlar yolludur.
Ama oyle genelleme yapmayalim. Belki aralarinda cok ahlakli, terbiyeli, yakisikli olanlari da vardir.*
kasıktan dize kadar. itirazı olan siktir olup gidebilir. ahlak bekçimiz misiniz amına koyim.
Benim ki deniz seviyesi kadar yani "0". Ahlak dediğimiz olgu insan uydurmaması bir kavram bence. Birileri bu iyi diye bana iyi olacak değil ya.
tabuları yıkmaya geldim. neden kayıt oldum sanıyorsunuz siz? nihehehe.
bok çukurundan da dip olan seviyedir.
(bkz: kim ahlak bekçiliği yapıyorsa en ahlaksızınız odur)
gayya kuyusu seviyesindedir. tabii hepsinin degil.
zemin kat.
Pipisi kadardır. Pipisi küçük olanın ahlakı da küçüktür. Ahlakla pipi hooke kanununa uymaktadir.
sözlük kadınlarının ahlak seviyesiyle benzerlik gösterir.

bireye göre değişkendir.

(bkz: zeka)
yerlerde sürünür. ben bu kadar ahlak yoksunu erkeği bir arada görmedim. açlık fena işler yaptırıyor bunlara.
bazılarının ahlak kavramının ne olduğundan dahi haberi yok. Ya da umurlarında değil.

onlara hitaben, Sizin ben o rezil hormonlarıza, tüküreyim.

Nick altıma attığın O görseli de al münasip Bi yerine sok, sana daha çok yakışır. saygısız, terbiyesiz yazar bozuntusu seni..
oldukça yüksek olan seviyedir. bazen karşı taraftaki sözlük kızının cazibesine dayanamayıp belki bir şeyler yazmışımdır libidom yükseldiğinde ama bunun dışında gayet elit bir ahlaka sahibim.
Şahsim icin ultra , uber super, unbelievably perfecttir. Fuck yeah.
Eleştirmeyi ahlaklı birilerinin yapabileceği durum.
benim ahlakım yok pek.
annesi başka erkeklerin etrafında bikini giymemiş kadardır.
Merak edilendir.
advntst çok ilginçtir değişken.