bugün

Seksy sözlük erkeklerinin adonisleridir.
hayirlisidir.
Baklava yok, şekerpare var. Yin mi?
isteyene atabilecegim adonislerdir. bir adonis kolay olmuyor emek var orda emek.
şimdi yollardım da, şişko yazarların eksi ve mesaj bombardımanına tutulmak istemiyorum.
merakla ve heyecanla beklenen adonislerdir.
beklediğimiz adonislerdir.

180 boyundan kısalar yazmasın lütfen. cep herkülü gibi duruyorsunuz.
Hahahahhahah kiyamam ya hahaha.bazen cidden bu baslik altinda fotograf beklemek gibiydi hayat.caresiz,umutsuz...
görsel

yok ama göbekli de değilim yani.
Aylar önce koymuştum sözlük yazarlarının fotoğrafları başlığına. 6 ayda Totalde 35 kızdan mesaj geldi, 33'ünü eledim. Sizin neyinize adonis. Kalkın soğan doğrayın çirkinler.
Göbektir o göbek.adonis olsaydı duramazlardı.
var kardeşim. at gibi çalışıp yapabilirsin.

burada bir şanslı kişi gördü onu. hakettiği için. hakeden görür.
şuralarda olacak diyolar ama dur bakiyim

olm yok lan nerde bunlar amk.
adonis mi ? adonis ne arar ya sozluk erkeginde.

hepsi sisman, killi gobekli krolar.

allah hepimizi bunlar serrinden korusun.

olmayan adonislerdir.
sözlükte adonis ne gezer allah aşkına?
adonis isteyen spor salonuna gidip orada takılsın. sürekli oturup yazan adamda adonis mi olur ?
Erkeklerin vücudunda bulunan kas bölümüdür. Adonisi bilmem ama sözlük erkekleri saçları başlıgında başı çekebilirim.
Biz vücudu belli etmemek için kalın giyinelim, birileri buralara olta atsin. Denizde veya ruyanda gorursun dediğim şeydir. nedir? Tanım. *
Ayh ben utanırım Olmaz qızlar.
AdonisI bilmem de sixpack e sonsuz saygım var.
o tırnaklar ne olm.
Aylarca yaptığım spor sonucunda belirgin bir şekilde oluşmuştur. Gerçi adonis için ayrıca bir spor yapmaya gerek yok zaten normal hareketleri yaparken eğilip kalktıkça koşu yaptıkça ve diğer bacak hareketlerini yaptıkça kendisi bir süre sonra belirginleşmeye başlıyor.
görsel
Bıyıklı kızların adonis aradığı yerdir.

Bize kadar var bacım.
Yok ki!!
güncel Önemli Başlıklar