bugün

sözlük de akıllı uslu bir şekilde edebi eserlere bakıp nacizane yorumlar yaparken mesaj lambanızın yanması ve o korkunç teklifle karşılaşmak...

"selam, bebeğim boynundan emikleyip kulaana hohlamak istiyorum, uyar mı?"

şu mesajı almayan tek bir sözlük erkeği yoktur. allahım bu nasıl bir bağnazlıktır? neden edebimizle yazarlık yapmamıza izin verilmiyor? her kapri giyen erkek verecek diye düşünmek nasıl bir hastalıktır? yani laf atılması, taciz edilme kaygısı güderek parmak arası terlikde mi giymeyelim?

işte tüm bu sorunları aşabilmemiz için bir çatı altında toplanmamız ve birbirimize sahip çıkmamız gerekiyor. bu derneğin amacı budur. kendinize iyi bakın benim ezilmiş ve emiklenmiş hemcinslerim.

erkeğe şiddete son amınagoyim yaa.
- Misal bu sabah "üstünüzde ne var kuzum" diye mesaj aldım.
Engellenmiyor da hepsi. O kadar kız var ki şu sözlükte.
Taciz ediyorlar, dayanamıyorum artık.

Koruyun beni.
derneğin başkanı olmam an meselesidir. çözümü buldum;
benim gibi bir abaza nicki alın hiç bir kız mesaj atmaz. test edildi onaylandı. *

dernek editi: derneğimizin kuru pasta ve meyve suyu ikramı yoktur.
bi bok anlamadım ama sırf dernek var diye geldim.

yaz beni de amk.
abi ben olayı anlamadım ama baktım kalabalık birşey dağıtıyorlar heralde diye geldim.

adım çıkmış arkadaş yoksa zirveden falan kız kaldırdığım abartı.

her sözlük neferi erkeğin katılması ve desteklemesi şart olan dernek.
(bkz: kızlar bana ulaşmanızın yolunu öğretiyorum)
hem kapri giyip sonra da üstüne taciz etmeyin diyen çok afedersiniz yoldan çıkmış sözlük erkeklerinin toplaşıp ağlaştığı dernektir. biz zamanında uyardık, yapmayın etmeyin kadın kısmısının elinin kiridir,doğasındandır sonra çok ağlarsınız dedik ama dinletemedik.

sen davetkar entryler falan yazıp kapri modellerinden, yazarken bile utanıyorum efendim parmak arandan, sonra off havalarda ısındı çok sıcak düğmelerimin bir ikisini açtım dersen, efendime söylim baklavalarım, şöbiyetlerim diye diye ballarını damlatırsan ortalık yerlere hiç kusura bakmıcaksın sözlük erkeği! o kadınlar her türlü taciz ederler.

vay efendim sen hem sözlükte erkek olduğunu belli et, kadın yazarlara alenen gelin beni üffleyin, hohlayın de sonra da dernek kurup mağdur oldum diye ağla. geç bunları sözlük erkeği geç, yazık ananız babanız sizi yazıp çiziyo okuyo benim evladım gece yarılarına kadar sanıyor siz burada yanlış yanlış işler yapıyosunuz. doğru yoldan şaşmayan, mazbut, edebiyle oturup entrysini yazan tertemiz sözlük erkeklerimizi tenzih ederim tabi.
garip bir dernektir.
(bkz: sözlük erkeklerini erkek manitalardan koruma derneği)
Sozluk erkeklerinin hayallerini sekteye ugratacak dernek.
Sozluk erkeklerinin boyle bir talebi yok ki siz neyin pesindesiniz?
Yeri belliyse kapısında ok, yay, gürz, top, tüfek, mancınık ve dahi tüm yakıcı ve yıkıcı ateşli silahlarla sizi kapısından esir alacağımız yer.
Not : Lütfen kafalarınızda o kayış gibi yapan jöleler varsa yıkayın.
nasıl kirli işlerin içinde olduğunu isminden hemen anlayabileceğiniz dernek. bilinçaltına hepimiz ibneyiz haydi durma sende gel denilmektedir. kız manitalardan koruma derneğiymiş. oh ulu manitu adına.
birinci gün pes oynarız,
ikinci gün içeriz,
üçüncü gün sıkıntıdan birbirimizi sikeriz...

hacı çok sakat yaa, ben kadın şiddetine razıyım amınim!
beni zalbert ebeden korusanız yeterli.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar