bugün

asosyalim.
kismen dogru olan onermedir. misal kendi adima oyle yahusuklu olsam ne isim olur burada gider kendime sozluk kurarim sadece yakisikli gencleri guzel kizlari alirim. ustune adam tutup hepinizi dovdururdum yaklasirsaniz..

kismen kisminin diger tarafinda nickleri bende sakli 2 tane kardesim var ki oldukca yakisiklilar tabiri caiz ise erkek guzeli her birisi. fotograf atmadiklari icin goremiyorsunuz tabi ama harbiden maasallah yani o kadar diyorum. burasi haricinde baska kanaldan gordum kendilerini rabbim bahtlarini acik etsin..

(bkz: onlar kendilerini biliyor)
zaten iyice tipsiz demesinler diye ara ara giriyorum, bu da bir şey yani!
arkadaş yine sözlükte herkes birbirini gömüyor anlamıyorum. canım sıkılıyor işte giriyorum ben
Kendi adıma doğru bir tespittir.

Lakin eksik tespittir.

Şimdi hacı abla çirkin olduğum kadar fakirim de biliyon mu?

E malum havalar soğuk dışarısı kar kış, bi cafeye gitsen en ucuz cafede çay olmuş 2.5 TL, e onu ödeyecek para yok.

Eeee hem evden çıkmadan masrafsız bir şekilde takılıyorum hemde brad pitt'ten yakışıklıyım falan diyip buralarda ego kasıyorum.*

Edüt; yaz gelsede çayıra çimene vursak kendimizi amk.
Hakkını vermeliyim takılmazdım. Takılsaydım eğer 2.3. Nesil yazar biri olurdum şuan. Üniversite bitti hafif yaşlandık ve hızlı zamanlarımın geride kaldığını farkedince geldim.

Zaten herkesin "evet yakışıklı biri" diyebileceği bir tipe sahip olup bu sözlüğe gelenler kendilerine yazık ederler diye düşünüyorum. Yakışıklı olmayı bırak, gençsen eğer güzel ve yakışıklısındır. Dışarıda bulamadığını burada zaten bulamazsın.

Çünkü sözlükte edindiğim tecrübeye göre hem olgun biçimde düşüncelerini paylaşacağı ve bilgi edineceği bir ortam olan hem de karşı cinsten arkadaş bulabilecek olan yazar kadın ve erkeklerimiz aşağı yukarı onlar da hızlı zamanlarını geride bırakmış olgunlukları, sakin halleri ve fazlaca hayat tecrübelerine sahip insanlar. Bu kriterlerde olan yazarlarımız bu ortamda daha hızlı amaca ulaşırlar. Çünkü sohbet sırasında yazılan cümleler adabına uygun şekilde açık sözlülükle yazılmıştır. Öncelikle Yazan kişi yazılanı okuyacak kişinin yazılana yazanın dünyasından bakacağını bilir, okuyan da zaten yazanın dünyasından okuması gerektiğini bilir. Bu yüzden yanlış yargılar ve yanlış anlaşılmalar pek olmaz. Tecrübeli olgun yazarlar birbirini iki dünyayı mukayese edip muhakemesini yapar sadece kendi dünyasına göre değil. Çünkü bu olgun ve tecrübeli yazar karşıdakinin dünyasında nasıl bir yere sahip olduğunu görmek ister. Olumlu olumsuz bir kanıya varır ve ilişki devam eder veya son bulur.

Bunun bu şekilde olduğunun kanıtı olarak gençler arasında birbirine güvenememe sorunu başta olmak üzere sohbetlerinde ciddiyetsizlik ve kişiyi ve konuşulanları egoist dünyalarınca yargılamaları ve çoğunlukla sonuca varmayan ve dalgayla trolle biten sohbetleri gösterilebilir.

Edit: anlayamamışlar. Düzenledim yazıyı.
yakışıklıyim da 180 kiloyum o yüzden koltuktan kalkamıyorum sözlükte takılıyorum.
Bir adet kezban veya Harun abi bilmiyorum, tezidir.

Taşaklarım bile senden hallice hayırdır mk. Taşaklarımı seviyorum. Evet.
Ne demek yakışıklı yok.
Sözlüğün yakışıklı erkeklerinin de bir şeyler yazıp karalamaya ihtiyacı olduğundan katılmadığım önermedir. He biz yakışıklı değiliz o ayrı konu.
tipografikliğindendir.

cümle yapısı, yazı tipi, satır kullanımı becerisi gelişmişse sözlük yakışıklısıdır.

belki

sapyoseksüel olduğu için sözlükte olabilir.

zihinsel güzelliğin peşinde olabilir.
bu sebeple takılıyordur.

gülmemi durdurabilirsem devam edeceğim.

sözlükte baklavalarını konuşturmak yerine entrylerinde gri kıvrımlarının izdüşümlerini sergiliyor olabilir.

klavye başında kendini nasıl gördüğünün önemi daha fazla.

sözlük erkeği 185 boy, 80 kilo, 3gen vücutlu, geniş omuzlu, bal rengi gözlü, köfte dudaklı, küstah gülüşlü, ağzı iyi laf yapan, dayanılmaz yakışıklı, baş döndüren cazibeli, aklı baştan uçurucak seksapalitesi, entelektüel, karizmatik hepsi hepsi olmak zorunda mı?

sol frame baktığımızda yakışıklı olunamadan da bol bol entry girilebilecek başlıklar yarışıyor.

cümleleri fiziki hatlarından daha yakışıklı olanlar sözlüğe takılıyor olabilir.
Aslında mantıklı tespit ama tutmaz kardesim.