bugün

beta sürümünden gelecek olan yazarlarla beraber bir an önce çıkmasını temenni ettiğim ve okuduğum üniversitenin yeni açılmış sözlüğü.

(bkz: hayırlı olsun)
(bkz: her universiteye bir sözlük kampanyasi)
yeni acilan bir sozlukmus.hatta pirincindekibeyaztas adli uyeninde arkadasiymis.ba baba ba baaaa.
(bkz: her universiteye bir sözlük kampanyası)
edit: destek vermek lazım
Yeni bir clon daha dememize sebep sözlük.
Kolay gelsin.
türkçe olmayan "entry" kelimesinin yerine "madde" (inşallah bu türkçedir) kelimesini koymuş olan sözlük. helal olsun.
tipik eksi cakmalarindan bir tanesi, neyinize yetmiyor uludag, itu dedirtiyor insana. kayit olayim bakayim diye girdigimde karsima cikan guvenlik kodu dumura ugramama sebep oldu. yaziyi okuyamiyorsaniz hede hodo diyor bir de. skirt ne alaka lan guvenlik kodunda, bilerek mi yapiyosunuz?
yeni yayın hayatına bugün * saat 20:00 başlayacak olan sözlük.

(bkz: çoştursunlar efenim coştursunlar)

http://www.sozlukerciyes.org
kayserili kurnazlığıyla kısa zamanda yol alabilecek sözlüktür.
daha önceden denenmiş ancak tutmamıştı "erciyes sözlük" fikri. bakalım şimdi ne olacak.
an itibari ile açılmış olan sözlük.*
kayserili olarak heyecanla beklediğim sözlüktür.

not: e zaman doldu ama açılmadı.
açılmamakta direniyor. hunat'ta sallandırılası.
gadalarını alabileceğim olmaya aday sözlüktür.
açılmak için para isteyen sözlük.

kayserili olduğundan üyeliklerin ücretli ve peşin olması muhtelem sözlük.
açaaalıımmmm mııııııı..?
(bkz: aç dersen açarım ama büyük hissediyorum)
(bkz: açılsana evladım açılsana yavrum)
"annea ya 2 saatcik daha" diyip tekrar yatmış sözlük.
mantar gibi türeyen sözlük klonlarına eklenen son halka.
(bkz: sözlük alpler)şeklinde başka bir versiyonuda çıkması muteber olan.
inci sözlükte yayınlanan mail adresleri, hemen silinmiştir ve moderasyon tarafından "hepimiz adiyiz, onlarda insan unutmayın" gibi bişeyle değiştirilmiştir tüm entryler. sonra da konuyu sildiler. moderasyonu bu konuda duyarlı çıktı en azından.

edit : pardon lan, moderasyon yapmamış birşey, sozlukerciyes.org'dan biri karşı saldırı yapıp incideki maillere "biz adiyiz malız" gibi şeyler yazmış, bu daha da iyiymiş ehehe.
an itibariyle * kendisini yenilemiş olarak yeniden açılan sözlük...
inci sözlük tarafından uğradığı zalimce saldırı sonucu, harap olup gitmiş sözlüktür.
meydana gelen deprem sonrası duyarlılıklarını kaybetmeden, ayrım yapmadan ellerinden geldikçe ,
van'a yardım kampanyası düzenleyen erciyes üniversitesi öğrencilerinin ağırlıklı olduğu sözlük oluşumudur.

(bkz: helal olsun gençler)

http://www.sozlukerciyes.org
kayıt olduktan sonra mailime gelen bilgilerle giriş yapmaya çalıştığım, başarısız olduğum, şifremi unuttum yoluyla yeni şifremi edinip tekrardan başarısız olduğum, adminiyle iletişime geçip aldığım yeni şifreyle de giriş yapamadığım, sistemin kendi verdiği şifreyi tanımadığı mükemmel derecede hayranlık uyandıran bir alt yapıya sahip sözlüktür.