bugün

tam 23 ay 11 gün 06 saattir kendince yazmağa çalışan bir kullanıcı olarak varmış olduğum kanı.

sözlük'te fotoğraf paylaşan insanları destekliyorum.

kendi adıma konuşmam gerekirse tavrım şöyle değişkenlik gösteriyor;

1) fotoğrafı paylaşan aşırı meme, taş kalça, nefis surat, nihayetinde güzel bir hanımsa, ağzımın suyu akıyor. 62 yaşında olduğum için 2 saniye sonra iniyor zaten. yani o çoşkulu duygu durumum aşağı iniyor.

2) fotoğrafı paylaşan aşırı yakışıklı bir erkekse, gurur duyuyorum. kendimi havalı hissediyorum. ne harika arkadaşlarım var diyorum.

3) fotoğrafı paylaşan standart güzellikte bir hanımsa, (çirkin hiçbir kız arkadaşım yok bu sözlükte) onun adına seviniyorum. çünkü burada kısmetini çok rahat bulur. yani burada da bulamazsa zaten.. dışarıda bulur. kalbi güzel çünkü tanıyorum sizleri.

4) fotoğrafı paylaşan standart görünüşte bir erkekse, gururlanıyorum. medeni cesaretine, özgüvenine gıptayla bakıyorum. diyorum ki, "bu çocuk yalnız kalmaz. taşı sıksa suyunu çıkarır, helal be babako".

5) fotoğraf fake ise de çok gülüyorum. komik oluyor çünkü.

gördüğünüz gibi, fotoğraf paylaşan tipler iyi ki var.
pek kıymetli sözlük yazarı arkadaşlarımın, kendilerini yakışan şekilde desteklemelerini beklediğim gereklilik.

görmezden gelmeyelim arkadaşlar. üzerinde sıkça tartışılan bu konuda, bugün bir mutabakata varalım istiyorum.

işte böyle böyle sözlük'teki tartışmalı konuları adım adım çözebiliriz bence.