bugün

sözlüğü bir günlükmüş misali benimseyip,
derdini dökmeye başlangıç cümlesi.
şu sözlük bir dile gelse...
(bkz: aman be jansery dert ettiğin şeye bak)
(bkz: hiç yazasım yok be sözlük)**
sözlükte o gün olan bir kaç şeyden dolayı, siniri bozulan yazarın serzeniş cümlesidir
(bkz: SESSiZ KALIŞIM BUNDANDIR iŞTE)*
bu cümle karşısında sözlük dile gelse;
"bana ne kardeşim. senin gibi 2500 kişi var hangisini dinleyeceğim? hadi hadi başka kapıya.."
sözlüğü günlük gibi kullanmayı tercih eden yazar * *
(bkz: sözlükle çilingir sofrası kurmak)
sözlüğe marko paşa adıyla dert anlatma butonu eklenmesine yol açacak serzeniştir.
yazar: sözlük bugün hiç keyfim yok
uludagsözlük: banane kardeşim. sana keyif satınalacak halim yok.. *
(bkz: keyif eşekte olur)
sözlük bugün sevgilimden ayrıldım. sen şimdi diyeceksin bana ne ama öyle denir mi sözlük biz ölümüne kankayız.

gibi uzatılıp dallandırıp budaklandırılabilecek olan söz öbekciki değildir bir cümledir.
saat 1:40 sabaha yetişmesi gereken bir sürü iş var sözlük.Biliyorum beni duyuyorsun ve anlıyorsun.uyumak istiyorum sözlük.ama işlerinde yetişmesi gerekiyor sözlük

sözlük?
sözlük?

Demek sende ha!

ühühühühüühühühü
öncelikle (bkz: bir günlük olarak sözlük)

off be sözlük bugün hiç keyfim yok. sınavlar bitti direkt dersler başladı ne olcak bizim bu halimiz. papa da geldi gidiyor. dolar düşmüyor, otobüs ücretleri zamlanmış, sabahın köründe telefon çalıyor offf ulan offfff

(bkz: çok dertliyim be sözlük)
(bkz: çok yalnızım be sözlük)
-sevgili sözlük;
bugün hiç keyfim yok. sevgilimden ayrıldım. haftaya finallerim başlıo. ipodum bozuldu. inanılmaz bir boşluk içerisindeyim ki seninle paylaşmak istedim. bugün silik görmek istemiorum sözlük. entrylerime ayar versinler istemiorum. noktadan sonra boşluk bırakmamışsın üstad die özel mesaj da istemiorum sözlük anlıomusun?
- e bi siktirsen diorum?
hiç keyfim yok uzun zamandır,
"iyiyim" dersem anla yalandır...
gülümseyişim zorlamamdır,
entrylerim ağlamamdır...
sozlukle dertlesmeye* baslarken soylenen ilk cumle.
fail. tabii ki keyfim var ve seni kandırdım. ahahaha git burdan. ahahaha ahahjhgshfaffajdfagdfg.

tanım: mutsuz olan bir insanın sözlüğe yaptığı bir serzeniş ifadesi.