bugün

canımızın içi biricik sözlüğümüze ulaşamayan yazar söylemi.

kim bozdu lan , söylesin söz ağız burun dalmıyıcam.*
Koniçivalar?
görsel
selamın aleyküm.
sözlük konsepti bozuldu desek daha doğru olur. yahu entry'lere bakıyorum baba bu nedir ya yeter bıktım yemin ediyorum, hadi sözlüğü instagram gibi facebook gibi youtube gibi kullanıyorsun ona artık diyecek bir şeyim yok bari türkçeyi katletme, türkçeni doğru kullan. meseşlaşıon, napıon, şindi, fotonu beendim ya çıldıracağım, aklıma bu durumu getirdikçe elim ayağım titriyor, yahu sözlüğü sıcak sohbet odalarına çevirdiniz, mesajlaşma özelliği var konuşacaksan gidin özelden yazın biribirinize, bune **ına şambali tatlısı soktuğum. eminim bu entry'i de okumayacaksınız çünkü kitap, makale, uzun metinler okumadığınız için bu haldesiniz, cümle dahi kuramıyorsunuz, sosyal hayatınızda size acıyorum.
Birseyin bozulması için önce sağlam olması gerekiyor.
biri zall ı uyandırsın dedirten durumdur. ben kızların paylaştığı görselleri görüp onların üstünden yürüyemiyorum an itibariyle, mutluluğumu çaldınız ibneler.
Oylarken abuk sabuk hareketler sergiliyor.
Yazarların üstüne tıklayınca ana sayfaya atıyor.

Nabdınız lan kurcalarken bozdunuz iyicene.
Olur öle şeler. Çok takmamak lazım.
Bende error da veriyor arada, mesajlar da gidip gelmiyor. Çok güzel.
kafamı kızdırdılar siteyi hackledim, iki de bir çaylak atıyolar amk.
Evet arada hata veriyor. Yeni tasarımı beğenmediğimiz için trip atıyor gibime geldi benim.

canım biraz bitter çikolata ister misin? Ya da brownie falan... dün yabmıştım cevizli.