bugün

kahverengi kemer takıp siyah ayakkabı giyen yazarlar topluluğu.
işleri rast gitmeyince allah a kızıp "yeter ya inanmıyorum ben" demiş olan ateist yazarlardır.

akşama kadar sözlükte din ve allah hakkında atıp tutup,

bir taraftan da yusuf yusuf dolanırlar.

neyse allah affetsin, ergenliklerine verip.
görsel
sözlük müslümanlarının nedense zoruna giden ateistlerdir. arkadaş senin gibi düşünmeyen insan sana her zaman hoşuna gitmeyecek şeyler söyler.

bunu kabulleneceksin, alışmışsınız din hassas bir konu diye gidiyorsunuz.

tamam o hassas ona dokunma da o hassas şey o zaman neden senle yaratıcın arasında kalmıyor. neden toplumsal alanın her yerinde mide bulandırıyorsun?

senin dinin kimseye bulaşmayıp kendi halinde takılsa kim dinine bir şey der?

al siyasal islam diye bir girdiniz mevzuya ülkeyi yobaz kuyusuna çevirdiniz. nereye baksan çöplük. ha şimdi diyebilirsin böyle bakıyorsun kincisin tamam da senin dinin bizim yaşantımıza neden müdahale ediyor?

veya senin dinini taşıyanlar bizi neden yönetiyor?

ya da yönetiyorsa neden toplumsal alana bunu yayıyor. bak laiklik iyiydi mesela herkes kendine özgürdü, herkesin inancı kendineydi ama onu bile darmadağın ettiniz.

neden?

çünkü sizin dininize göre allah ın kurallarıyla yönetilmek zorundaymışsınız. iyi de senin dinin sadece senin hakkında hüküm veren bir din değil ki, sadece senle sınırlı kalsa kimse zaten karışmaz.

senin dinin bildiğin herkesin hayatına karışan zorba bir din. ayrıca inananları da ona paralel olarak şiddete meyilli tipler. bu insanların dinine karşı çıkmayalım neye çıkalım?

din kendi kabuğuna çekilip sadece yaratıcı- kul çizgisinde kalmadıkça bu savaş sürecektir, buna alışın.
müslüman olanları, dine inananları cahil zanneden cahil takımıdır.

tek bildikleri önyargılı baktıkları kur'an-ı kerim'den çelişki bulmaya çalışmak, kendi inandıkları saçmalıkları başkalarına empoze etmeye çalışmaktır.

kur'an-ı kerim'i tefsir için bile çok büyük bir ilim gerektirirken, klavye başında araştırdıkları üç beş saçmalığı ezberleyip milletin başına "müfessir" kesilen gereksiz takımdır. kur'an ayetlerin kendi istedikleri gibi yorumlamaya çalışırlar.

sözlükte sürekli din karşıtı başlıklar açarak düşmanlıklarını kusarlar.
gün içinde sessiz sakin avlarının yanına yaklaşırlar.

avlarını tedirgin etmemek için ilk önce oralı değilmiş gibi takılırlar. çiftleşme dönemlerinde dişisi ile dans ederek çiftleşir.

sözlük ateistleri ne amk belgesel girişi gibi.
--spoiler--
tahrim 66-2
Ey peygamber! Eşlerinden herhangi birini memnun etmek için neden Allah'ın sana helal kıldığı bazı şeyleri kendine haram kılıyorsun. Allah çok bağışlayan ve çok acıyandır.
--spoiler--

bakın sadece bana bu ayeti açıklayın; zeus şahidimdir en sıkı müslüman olmazsam şerefimi haysiyetimi sikiyim.

kur'an ı kerim'in tesfiri için büyük ilim gerektirmiyor. bilimin yeni keşfettiği bilgileri, kur'an a empoze etmek için büyük bir soytarılık gerekiyor...

halen allah ile şeytan arasındaki entrika kokan hesaplaşma yüzünden, çamurdan yaratıldığını sanan otistik cahillere hiçbir sikim anlatamazsın.

beyni mühürlü diyorum oğlum sana... ne diye kasıyorsun!
aşağı yukarı şu şekilde bir şeylerdir:

görsel

hani inceden inceden tırsıyorum ama, yine de sallarım bir iki bir şey.
görsel
Beni yazmayın sakın.
Ben babamin verdigi gorevi yapiyorum sadece.
ay benim ayol.

şaka lan şaka. benim lan.
komünist, anarşist, liberalist, türkçü, faşist de olabilir. kürtçü de olabilir. ateizm çünkü siyasi bir ideoloji değildir, partiye endekslenemez. parti üstüdür hatta bence insan üstü bir düşüncedir.
o yüzden ateizm fikrinin kendi sığ dininiz gibi tek tip göstermeyin. liberal ateistler de komünist ateistler de var sonuçta.
zall için "silemeyeceği entry yazabilir mi" sorusunu sormaktadırlar.

(bkz: sözlük ateisti)