bugün

1. tür: sözlükteki dişi olduğunu alenen belli eden niklere veya dişimtırak niklere balıklama atlayan, mesaisini sözlükten bayan arkadaş ürkütmeye harcayan topluluktur.
2. tür: dişi versiyonu da vardır tabiki; bunlar da entrylerinde dişi olduklarını bas bas bağırır, adeta birinci türe davetiye çıkarırlar.
her iki türün de sadece sözlükte değil, sosyal hayatta da abazan olması kuvvetle muhtemeldir.
"sözlüklerden acaip kız kaldırılıyo lan" ayağına sözlüğe girmiş,umduğunu bulamamış,boynunu bükmüş; bari sözlüğe bi katkım olsun anlayışıyla o devasa libidosunu kelimeleştirip bizlere armağan eden gariban yazarlardır.Ezmeyinizdir,keyifle okuyoruz yazdıklarını.Tabi bi tedirginlik havası da yok değil.*
kadınlar kendileriyle olmuyor, kendilerini iplemiyor diye çirkefleşen abazalardır. hayır sen çirkinsin, ve kızlar senle olmuyo diye niye saldırıyorsun ki? ben yakışıklı olduğum için kızlar benle oluyor, ve hiç saldırmıyorum dikkat ettiysen. lan çirkin çirkin adamları görmekten ben bile tiksiniyorum, kızlar sizle nasıl olsun lan?
(bkz: sözlük abazanları)
sözlükte ona buna laf atan, hakkında hiç birşey bilmediği halde kolaylıkla kızlara orospu diyebilen ......... abazalardır. ifşa edilmesi gerekir. gördükçe yazıcam buraya.

(bkz: #9423361)
seksapelite pantolonla kalçayla ilgili değil insanların davranışlarına göre açıklanan bir şeydir.
yegane bir örnek daha.
(bkz: #9438556) arkadaşım sözlük burası.
sürüsüne berekettir, yavaş yavaş alayı sözlükten sürülmelidir.
(bkz: erkeğini erekte edemeyen öküz kadınlar)
muhafazakar abaza ve demokrat abaza diye ikiye ayrılırlar. demokrat olanları çok tehlikelidir.muhafakarlar kendını muhafaza edebilirler.manuel takılırlar.
toplanın. örgütlü hareket edin olm. birlikten kuvvet doğarmış. kimse sizi aşağılayamaz. aşağılayanın yüzüne hep beraber tükürseniz boğulur. hem çok fazla depişiyor olmak kimseye ayrıcalık getirmez. öyle olsa bizim çomar ayrıcalıklı olurdu. mahallede kıstırmadığı kancık it kalmadı keratanın. hadi kalın sağlıcakla.
her geçen gün sayıları ve girdikleri entryler artmaktadır. yaş ortalamalarını bilmem ama zeka seviyeleri eksilerdedir.
bir kısmı sözlük'ten hatun düşürme peşinde, bir kısmı caps peşinde, bir kısmı 7/24 çavuş tokatlamaktadır.
birileri bunlara hassiktir çekmeli ve bu israf insanlar sözlükten temizlenmelidir.

(bkz: abazansız sözlük sahası)
en büyük temennim, abazansiz sözlük ortamidir, ama ne demisler: çakalsiz orman, abazansiz sözlük olmaz!
(bkz: erecto)
abaza ile abazan arasindaki fark?
Özelden senin nick altında çok yorum var, karı kızla aran iyiymiş, bana bir karı kız ayarlasana diye yılışan, takım elbiseli, yakışıklı vb gibi kendini hoş gösteren nickler alan tiplerdir.
Seksy başlıkların altında toplanırlar.
sözlükte cinsellikle ilgili entryler giren veya başlıklar açan erkekler bunlardan sayılmamalıdır. ama bulduğu her sözlük kızına yaklaşan, saçma amaçlar içinde olan kişiler, evet sözlük abazanlarıdır.
Sözlükte karı kız düşürme umuduyla takılan yazarlardır. Sözlükteki Nurettin abilerin çokluğundan haberdar olmalıdırlar.
(bkz: allahını seven üstüne şap atsın)
saat 10 olmadan mesaiye başlayan aç erkek güruhu. şimdi bunlara kendi dillerinden cevap verseniz kezban olursunuz.
https://www.facebook.com/...25&type=2&theater
sözlükten eksilmek bir tarafa inadına kanser hücresi gibi çoğalan, mesaj yoluyla sevişmeyi umut ederek sol framede günlerini geçiren abazanlardır.
birde evli ama abazanları vardır onlardan kaçın efem.

kaynak bu sefer götüm değil benim.
gına getirmiştir kezbanların bile götlerini kaldırmaktadırlar sonra ortalık yüksek götlülerle doluyor.
zall sozluge engelle butonu koymus sagolsun bugun birkac arkadas daha engelle listesini boyladi. siz devam edin ben o butona basmaktan bikmam.
herneyse engelle butonunu kullanmaniz gereken yazarlardir.
dün bir başlıkta şu görseli paylaştım.

görsel

geyiğine paylaşmıştım. ciddi sanıp mesaj kutumu doldurdular. benim değil lan o. erkeğim ben amk abazanları.
güncel Önemli Başlıklar