bugün

(bkz: ne sandın lebram)
aynı zamanda eğlence mekanı da demiştir kendileri sonra adımız troll oluyor yahu içerledim.
sözlükten daha uygun yerler olduğunu göz ardı etmemiz durumunda kimileri için uygun durumdur.
kevaşe bulmak içinse :
(bkz: facebook okey)
(bkz: SÖZLÜĞÜN AMACı)
(bkz: facetionary)
fikir adına, düşünce adına vs... kısmı daha bir önem teşkil etmektedir kanımca..
(bkz: ulu buddy)

saipsiz uludağ sözlükte kemcuk agizli yi buldu.

sen de ruh eşini bulmak istemez misin?
kaşlı gözlü döşü kıllı kumral elleri yumuk yumuk bir arkadaş arıyorum ama bulamıyorum işte.
doğrudur. şu ana kadar yazdığım sözlüklerden tam 1027 kızla sevişmiş olmam buna basit bir kanıttır. tabi ben arkadaş olmayı tavsiye etmem azizim, sevişip yerine koyun dolarahahaha.
koklaşarak değil konuşarak anlaşmaktır amacımız.*
bayan yazarların nick altı araştırılırsa, bulunmak istenen kişinin sadece arkadaş olmadığı anlaşılabilir.
adım samuel, 25 yaşım, çok iyi salsa, rumba, çaça yaparım,
cinsel olarak zayıf yaratılışlıyım.
önemli değil, her şey mi canım seks?
sözlük kızlarına selam ederim.

tanım: yanlış yola sapmış yazarların amacıdır. yonja yan tarafta.
benim gibi bazı yazarlar için doğru olmayan önerme. çok yalnızım doğrusu yalnız hissediyorum kendimi. çok kişi de olsa etrafımda para para para eşittir huzur olmuş hani insanlık adalet... benim yerim yok bu dünyada çok pis bir dünya, arada bir yıkanmalı bu dünya. sormuşlar kıyamet ne zaman kopacak, bana göre de ben ölünce kopacak. son günlerde bir durgunluk var hallerim de, sanki birikmiş bir yağmur var gözlerimde. *
sözlüğün kuruluş amacıyla alakası olmayan önerme.
ancak sözlükten bir çok arkadaş edindiğim de bir gerçek. gerekli ya da gereksiz insanlar tanımış ama çok iyi bir dost * kazandırdığı için sözlüğe saygılarımı bildiririm efenim. * * * *