bugün

yanlış moderasyon uygulamaları sonucu sözlükte adam gibi adam kalmamasının doğal sonucudur. en sonuncu sözlüğü terk etmemden itibaren şöyle geriye baktığımda, adam gibi adamlardan geride bıraktıklarımın da hiç birisinin kalmadığını, yerlerini ergen, tröl, ak tröl, ışidci, vatan haini tiplerin doldurduğunu üzülerek müşahade etmekteyim.
edit: sözlük içi konu açmak yasak olduğundan, sözluk içi konu açılmıştır. böylece yeni neslin bir boka yaramadığı ve kafalarının basmadığı teorisi bir kez daha kanıtlanmış oluyor.
Neslin giderek yozlaşmasından ve bozulmasından kaynaklı bir durum. Burası aslında hayatın farklı bir açıdan özeti gibi.
her sözlük gibi bunu da çöküş döneminde yakaladım. insan düşünüyor tabi acaba ben mi uğursuzum.
sadece yeni girmiş ergenlerin değil , nam yapmış troll godaman yazarların neden olduğu durumdur. (tek tek saymak istemiyorum)

gördüğüm iyi yazarlar başka sözlüklere (bkz: ironi) geçerken , kalite giderek düşüyor.sözlükte 3-4 godamanı yanlız bırakıp kapıyı üstlerine kilitlemek en iyisi.
Bozuk dönemenden de ziyade igrenclesme yolunda devam etmektedir. Ne vakit baksam ya bakireler , sex , pipi ya da muslumanlik ya da kurtluk hakkinda bir baslik goruyorum yeter artik ya kimsenin kukusu yada pipisi umrumuzda degil bakireymis onu yapmis bunu yapmis sanane kardesim sanane ! Siz kuku bekcisimisiniz? Muslumanlar soyle ateistler boyle birakin artik din muhabbetlerini biraz gundem hakkinda yazilar yazin biraz insanlarin hayatlarina bakin olanlara bakin nedir bu it gibi dalasmanin sebebi! Kurt soyledi yok kurduz boyleyiz yok kurtler gebersin etnik koken hakkinda konusmayin kardesim sizene ! insan gibi basliklar acabileceginizi dusunuyorum
Akliniz sadece got meme ye calismiyorsa tabi sozlukten insan entry okumak istemiyor hepsinde bi kuku got muhabbeti hepsinde kufur yeter ya gidin inci sozlukte takilin bu kadar got meme konuscaksaniz yeter artik.