bugün

herhangi bir şarkı, şiir, vb.'nin sözlerini entry olarak girmeden önce kullanılan söz öbeği.
(bkz: sözlerini de copy paste edeyim tam olsun)
sözlerini de çevireyim tam olsun da denilebilir. şayet güzel bir şeydir.
(bkz: herşey sözlük için)
şarkı, şiir sözü girmek icin kıvranan yazar bünyenin, "ulan bu da sarkı türküden baska bişey yazmadı be" tepkisinden çekinerek, geliştirdiği savunma mekanizması. "eser hakkında bişeyler anlattım aslında sadece sözlerini yazmıcaktım ama yazayım" mesajı içerir.. ne korkuyosun kardesim, yaz aslanlar gibi, notalarını bile yaz, çalanlar olur belki..
(bkz: sözlerini de yazdım tam oldu)*
ilham perisi ile bir geceden sonra, adamın bestelediği melodiye bakıp söylediği sözdür.
(bkz: sözlerini de yazayım oh olsun)
(bkz: atımda şurda otlaya dursun)
şarkı, şiir başlığı altına girilen ilk entrylerden birinde mutlaka rastlanılan sözlük klişesidir. ha güzeldir, orası ayrı. *
sözlerini de copy-paste edeyim tam olsun.
sözlükte bir şarkıya başlık açılırken şarkı sözünden önce kullanılan kelimedir.
I’m sure I’ve seen you in my dreams Seni rüyalarımda gördüğüme eminim I’m feeling like ain’t first time we ever meet ilk görüşmemiz gibi hissetmiyorum You make the time fly slow, slow Sen zamanı yavaşlatıyorsun, yavaşlatıyorsun Just like slow rivers flow Tıpkı nehirlerin akışı gibi Slow Yavaşlatıyorsun I see the fire in your eyes Gözlerindeki alevi görüyorum It makes me feel Bu bana hissettiriyor It takes me high Bu beni sarhoş ediyor So bring it on the dancefloor Öyleyse onu dans pistine getir Baby u better start this right Bebeğim bu taraftan başlasan iyi edersin I’m losing it Bunu kaybediyorum I can’t Control this, Bunu kontrol edemiyorum Must be love Aşk olmalı Love Aşk Come on boy Hadi oğlum Move that body Vücudunu kıpırdat ‘Cuz tonight Çünkü bu gece I’m naughty naughty Ben ahlaksızım, ahlaksızım Dance with me like it’s my party Bu benim partimmiş gibi benimle dans et We go wild Vahşileşiyorum We’re in safari Biz safarideyiz
You better keep your eyes on me Gözlerini üstümde tutsan iyi edersin I know you’re not The only one who’s watching me Biliyorum beni izleyen tek kişi sen değilsin When all the night stars glow Bütün yıldızlar parlamaya başladığında Glow Parlamaya We dance among them slow Biz onların arasında slow dans ediyoruz