bugün

gazete paçavrası sözcü den beklenen haber.

siz dinden bu kadar , islamcı gençlerden bu kadar korktukca biz daha çok devleti ele geçirecek ve daha çok devlet şehidi vericez fitneciler.
bu halkın öz evlatlarını protokol makamlarında görmek zorunuza gitsede alıcaz bu devleti ve bırakmıcaz sizin gibilere.

http://www.sozcu.com.tr/2...6&utm_campaign=gundem
Götten anlaşılan haber. Şimdi, sözcüyü savunmak gibi olmasın ama haberde kötü bir şey yok. Anıtkabire sakallı da türbanlı da girebilir.

Ya da ben mi anlamadım.
başlıkçı haberi sahiden götünden anlamış. sakallı ve türbanlıların anıt kabire gelmesi kemalistleri aksine sevindirir.

bu arada, fotograftaki sakallı abimizin gözlükleri de 10 numara......

edit: başlıkçı firarda....
büdüt: kemalist degilim.
Ulan bi bitmedi mağdurluğunuz arkadaş ya. Haberde en ufak provakatif ifade var mı? Türbanlı bacılar anıtkabire gitmiş adamlar da yazmış. Şimdi bu haberi akit yapsa "intikam aldık" diye kıyameti kopartacaktı bu güruh. Bak bak devlet şehid vereceklermiş bir de. Siz devleti soyup soğana çevirmeyin biz seve seve şehid oluruz bu devlet için merak etmeyin.
lan şu chp liler kadar yüzsüz ve utanmazı yok arkadaş , lan resmen buram buram fitne ve provakasyon kokuyor haber amk.

ne ikiyüzlü adamlarsınız lan.

''19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Anıtkabir'deki törende sakallı devlet memurları ve türbanlı öğrenciler dikkat çekti.''

şu cümlede fitne yok mu amk
Skandal nerededir görülemeyendir. Sahiden bu başlık neden açıldı? biri aydınlatsın lütfen.
9 yaşında kızın saçından tahrik olanların haberin başlığında fitne araması normaldir.

(bkz: kişi kendinden bilir işi)
düşün akit şöyle bi haber yapsa.

''protokolde başı açık kızlar , küpeli, dövmeli erkekler vardı.'' diye bi haber yapsa burda kin kusardınız.

sanki sözcünün zamanında üniversiteye başörtüsü özgürlüğü söylemleri başlayınca darbe şakşakcılığı yaptığı günleri unuttuk.

(bkz: emin çölaşan)

(bkz: bekir çoşkun)

tanım : sözcüden beklenen haber
zmanında asker oğlunun törenine alınmayan başörtülü teyzelerin tablosundan gurur duyan sözcü haberidir aynı zamanda.
hala ergenekon da içeri alınan generallerin masum olduğuna inanan sığırları ortaya çıkarmış başlıktır.

görende norveç te yaşıyoruz.

ulan sığır kaç kere darbe oldu bu ülkede nerde yaşıyorsun?

neymiş masumlarmış, nah masumlardı.3 gün soran darbeye uyanacaktık o cuntacılar içeri alınmasaydı.
ülkede namaz kılacak imam bırakmayan liderlerine tapan adamların, akp nin bir elemanın yaptığı saçma sapan hareket üzerinden
eleştirmekle kendini tatmn etmeye çalıştını görmemizi sağlayan başlıktır.
aklı olan kemalist ve karşıtları bu durumda birleşir ve mutlu olur, ataya herkes saygı duyuyor orada ne güzel. haber güzel bir haberdir başlıgı açan neresiyle anladı acaba, adamlar hakı mk, türbanlı ve sakallıların nerede görülmüş ataya saydıda durdukları?
Orospu çocuğu sensin küfür etme sikerim senin türbanlı bacını. Yeni türkiye deyip yaptığınız vatan hainliğidir diyarbakiri kürdistan baskenti ilan edenler yeni türkiye diyenler senin dilini yakarım hür çocuğu.
Bir tanım. Amcam 28 şubattan 1.5 sene hapis yatırıldı. Suçlandığı iddiaların gerçekleştiği tarihlerde yurt dışında görevliydi belgeledi ama yine de hapse atıldı ve askeri kariyeri bitirildi. Tuğgeneral rütbesinde iken kendisine dönemin gen. Kur. Başkanının " benim bulunduğum yere gelecek adam " diye parmakla gösterdiği bir subaydı. Özel kuvvetlerde yıllarca görev yaptı, 3 dili anadili gibi konuşabilen madalyalı bir subaydı. Dileyene ismini de verebilirim.

Şimdi söylemek istediğim; 28 şubat ve darbe gibi kavramlardan mağduriyet söz konusu ise bunu en çok yaşayan insanlardan biriyim ama hala 28 şubatın mağduriyetini siyasal olarak kullanan güruha akıl sır erdiremiyorum. Lan sizi bugünlere getiren bu kadar imkanı altınıza veren olaydır 28 şubat. Çevik bir e saksoya yatacağınıza hala sallıyorsunuz. Gerçekten acıyorum size.
bir sünnet olan sakal bırakmayı , bir terörist grupla bağdaştıran zihniyeti göstermiştir.

olum sağda solda ben müslümanım demeyin lan bari.

he , dinsiz imansızsanız o ayrı.

ben müslümanım diyen adam bu habere tepkisini koyacak arkadaş o kadar.
bu ülke ve daha da genişletirsek, doğu coğrafyası; insanın kılık kıyafetine, yaşayış şekline, sosyal çevresine vb. olgulara atıp tutmayı bırakmadığı sürece, her zaman, her yerde gerek sosyo ekonomik gerek psikolojik olarak sikilmeye mahkumdur.

sakalı ile gelmiş ise sanane!
türban takıyorsa sanane!
vay kaşara bak, 2 erkeği idare ediyorsa, sanane!
piçe bak almış 2 tane hatunu grup yapıyor ise, sanane!

hanımlar beyler kusura bakmayın. elalemin derdi sizin götünüzü çok fena geriyor. Başkalarını eleştirmekten ve yaşamlarını yargılamaktan ziyade kendinizi geliştiriniz. Burda dalyarak misali saçma salak cinsal popülist başlıklar açacağınıza gidin bari wikiyi az kurcalayın.

Birçok insan kafaları olmadığı için, kafayı bozmuyor.
Her türlü radikal eğilimin ta amk!