bugün

Cumhurbaşkanımızın son açıklaması.
Din ve müslüman düşmanlarına para yok.
alevisiyle, sünnisiyle, türküyle, kürdüyle, 82 milyonu temsil eden cumhurbaşkanının son açıklamasıdır. gerçi o açıklamayı yapan akepe genel başkanı da olabilir.
tarafsız olacağına dair yemin etmiş cumhurbaşkanının açıklamasıdır. sonradan partili cumhurbaşkanlığı diye kılıfa uydurdular ama nedense sürekli "ben 83 milyonun cumhurbaşkanıyım" diyor hala.
Inadina her gun 30 tane alip, hayira hizmet bedavaya dagitmazsam serefsizim.

Karsit goruslere bu kadar tahammul edemeyen bir iktidar gelmedi bu ulkeye.
Onun kitlesi zaten ak it okuyor.
Sadece prompter de yazılan şeyleri okuduğundan çok normaldir.
sabah, hurriyet, milliyet, takvim, turkiye okuyacağıma soner yalçın, saygı öztürk gibi kaliteli kalemleri bulunduran sözcü'yü okurum daha iyi.

sayın cumhur-u reis'imiz siz okumasanız da olur.
internetten okuyun diyor.

Düşünceli adam...
Uzun adamın saçma bir beyanı. Kendi kitlesi de yeni akit, yeni Şafak, sabah, takvim falan okumaktadır. Şahsen ben hiçbir gazeteyi okumuyorum. Yandaş gazetelere verilen paraya yazık asıl. O gazeteler, ancak tuvalet kağıdı olarak kullanılabilir.
Para verip almayın bence de. Yıl olmuş 2021.
bugüne kadar sözcü yu elime alıp baktigim yoktur ama sırf inadına yarın sözcü almak geliyor içimden.

ayrıca ben yanlış mı görüyorum yoksa yukarıda biri soner yalcin'a kaliteli mi demiş. şaka herhalde.
tarafsız olduğunu söyleyen cumhurbaşkanının açıklamasıdır.
ben de okumuyorum. ülkede gazetecilik namına pek bir bok bırakmadıkları için yarısı iktidarın kaymağını yiyor diğer yarısı da atatürk'ün ve atatürkçülüğün. herkes kendi kitlesini damızlık gibi sağma, sömürme derdinde.

bu ülkeye dava adamı görünümlü vampirler yerine samimi insanlar lazım artık. iş politikadan, siyasetten çıkalı çok oldu.