bugün

atv, a haber, sabah vb. yayınları takip edenleri "taraflı kaynakları izlemekle" suçlayıp,

kendi durumundan bihaber olan solcu kişisidir.

ya cidden bu muammayı bile göremeyecek kadar kördür,

ya da kafasını buna bile çalıştıramayacak kadar akılsız.
aynı zaman da halk tv yi de takip eden kişidir.
zaman okuyup. halk tv i izledigim icin beni ilgilendirmeyen basliktir
aynı şeyleri söyleyip "siz de aynısını yapıyorsunuz" diye ağıt ağlayan solcudur.

nato mermer nato kafa.

işte bu yüzden akp iktidar, chp yerinde sayıyor.
Olsa olsa emekli öğretmendir.
Fox izleyip Sözcü okumak solculuk sayılıyorsa, Marx'ın kemikleri sızım sızım sızlayacaktır.
Akepe yayın organlarını basının karşıt iki tarafından biri olarak gören kurbağa vraklaması şeklinde bir cümledir.
Sözcü bana göre köşe yazarları ile ağırlaşan bir gazetedir. iktidar tarafından baskılarla kovdurulmuş olmasalar hiç bir gazetenin bir araya getiremeyeceği güçlü yazar kadrosu vardır.

Dünyanın hiç bir yerinde iktidar adına güncel hiç bir eleştiri yapılmayan yazılardan oluşmuş yayına gazete, bunu yazana da saygın gazeteci denmez. Sırf bunlara bakıp, ülkesini ve dünyayı anladığını düşünene de aydın denmez.
Bunun tersi bir tarafının bulunması bu insanları rahatsız eder ancak iktidar borazanı yayınları hiç eleştirmez.
Solcu olmanın gereklerini yerine getirir. Bunları yapmaktan başka çaresi yoktu.

Yoksa zavallılığını ve her seçimi kaybetmenin acısını nasıl unutur ki?
eskiden zaman okuyup sonra stardır vay efendim yandaş olan medyalara yönelen öncelerde samanyolu izleyip şimdilerde diğer kanallara yönelen akp'li kadar tatmin olmuyordur.

beğenmeyince silip atmıyordur.

ya da kendi haberlerini yapmayınca ceza kesip kötüleyenler gibi değildir en azından.
Evet yandaş medyada dile getirilmeyen bazı gerçekleri öğrenmek için kaynak olabilir ama bu muhalif yayın organları öyle haberler yapıp öyle çelişkili, öyle zırva haberlerle dolu ki, yuh be kardeşim bu kadar da saçmalamayın dedirtiyor insana.

Kutuplaşmadan kasıt bu zaten. Ya herseyi güllük gülistanlık gösteren medyaya, ya da tutarsız, sırf muhalif olup eleştirmek için mantıksız yayın yapanlara mecbur kalıyor vatandas.
oooo atv izleyip kendini ağır müslüman sanan hırsız tapıcıları da buradaymış.
hadi bi makarna yapın da yiyelim.
Sözcü yü solcu gazetesi sananları gostermistir.
sabah sabah show radyoda "Nihat Sırdar Fanlar ve Canlar" ı dinler.
Sol'culuk baska nasil olunsun ki?

Almayin cocuklarin umutlarini, vurgulamayin soyle seyler.

Zira yarabbi sukur bile demezler. Tukurmeyin.
mastürbatör solcudur.
Atv a haber izleyip sabah okuyandan zekidir.
tatmin oluyorsa maldır.
sözcü okuyup fox izlemek zeka gerektirir.

sen, atv izleyip sabah okuma eylemini nerene yaptırıyorsun ey comar.

oradaki palavraları anlayamadığına göre benim sikim bile senden akıllı...
(bkz: boş küme)

içeri sokulan 3 milyon işe yaramaz suriyeliyi, işid'e, pkk'ya verilen tavizlerle ülkenin bölünme noktasına getirilişini görüp de tatmin olmak için ancak deniz aşırı bir ülkede yaşayan kanı bozuk bir vatan haini olmak gerekir.
adam gibi adamlara bakıp tatmin olunmaz ki,

ben tatmin olmak icin; atv izleyip sabah okuyorum.

zira; bütün orospular ve orospu cocukları orada...
Ülkenin yüzde 10'luk kısmıdır. Evet.
Yüzde 10’luk bir kesimdir. Kendi kedine takılır. Evet.
A haber izleyip ülkeyi güllük gülistanlık zanneden çomardan daha akıllı solcudur.