bugün

Bir numara yalancı ve her boktur.

Olay tam olarak şöyledir.1 ay öncesinden mezuniyet töreni tarihi gelecek olan yakın akrabalara söylenir.Tamam ya geliriz ayıp ettin felan gün gelir ararsın hep bir bahane derler bunlar uzak olsa kimsenin umrumda olmaz fakat yakın akraba olmaları insana koyar.Benim çocuğum durmaz oralarda diyenler düğün salonlarında boy boy resimlerini paylaşırlar bir diğeri ise boğaza karşı çay içer.benim annem babam gelemediği için sizi çağırdım ben kusura bakmayın ama böyle bir günde yanımda olamayacaksanız bundan sonrada hiç olmayın ben sizin her işinizi kendi işim gibi yaparken senin yaptığın alçaklıktır.Bundan önce hepsini sineye çekerim eyvallahta bundan sonrada insanın bi sabrı var allahım inşallah nasip ederde bi işe girerim kimseye bağlı kalmam.Hayır gelmedin onu geçtim ben insan bi arar hayırlı olsun der.

Edit:ek olarak bu insanlar amcamın kızları beraber büyüdük hepsini öz ablam bildim.bir diğer konu amcamın oğlunun mezuniyeti trakya üniversitesinde iken hepsi geldi tamam kardeşin anladık ama şurası be Sefaköy çok mu zor? Benim mezuniyet umrumda değil tek derdim ertesi gün ameliyat olacak annemin görmesi o da çok şükür gördü gördü görmesine ama 30 dk apar topar hastaneye gitti.Işin komik tarafı amcamın oğlu yada kuzen sabah sevgilisiyle buluşuyor bana gelmesem olur mu gibisinden laf diyor.Ben senin için edirneye gelmişim yaptığın ayıptır.geldi gelmesine yüzünede vurdum lafı prim yapmaya gelmedin sadece benim senin için yaptığımı sende bana yaptın şeklinde cevap verdim.Ulan bu işlerden anlamayan köyde yaşayan dedem bile beni aradı lan ayıp be vallahi ayıp hiç bu kadar kötü hissetmedim kendimi.
Aslında bi yandan onlarda haklı benim öz kardeşim gelmezken başkasından beklemem benim hatamdır.
güven kaybeden ve o güveni geri kazanması zor olan kişidir.
Uçurumdan düşse daha az zarar gören kişidir.

Bir daha eskisi gibi olmaz üzülme kardeş demek ki böylesi hayırlıymış.
Bknz: orospu çocuğu.