bugün

O kadar çok şey var ki aslında anlatacak. Hazmedemediğim... Şimdi tek düşündüğüm söylediğin şeylerin hangileri yalandır. Hayır nasıl bu kadar şerefsiz olup bi o kadar da alakasız yalanlarının altına sığınabiliyorsun? Seven adam sebeb ne olursa olsun gitmez gidemez arkadaşım. Yalanların ta... Bu saatten sonra bizden birşey olmaz bayım. Hoşçakal.
Doğru Düzgün siyaset yapan tek bir adam dahi yokken biz oyumuzu kime vericem? Askeri öldürene mi bunlara göz yumanlara mı?
0y versek bir türlü 0y vermesek bir türlü.
Orospu çocuğu.
Edit, canım istedi söyledim.
Hay ben böyle adaletin yedi sülalesini öpeyim.
Öyle seviyorum ki seni... Hani bugün sarıldın ya sımsıkı rüzgar bile geçemedi aramızdan,kenetledin ya ellerini ellerime,yasladın ya alnını alnıma, avuçlarına alıp yüzümü baktın ve sonra bastırdın ya o güzel dudaklarını yanağıma...Seviyorum seni adam ömrümce seveceğim...
o kadar seviyorum ki seni... en kötü zamanımda terkettiğinde bile... arkamdan bıçakladığında bile... acıyı sevmek olur mu ? evet olur. içimdeki nefrete rağmen sana zarar verirler diye peşinden koştum... sen zannet ki... karşısına çıkıp konuşacak kadar bile adam yerine koymadığın o insan... hayatta kalabilmek için savaş veriyor... ezik olduğu için değil sevdiği için...
nerden başlasam...
biliyor musunuz ki; sadece gözyaşlarımı haram etsem cennetin hayal olacağı insanlar var.
https://m.youtube.com/wat...e=share&v=Hf1nt7bM3_Q

Tam olarak bunlar.
iyi ki çocukken bari mutlu olmuşum yoksa dünyanın şu an ki hali hiç çekilmiyor.
Kemiklerimi sızlatıyor kelimeler.
Derimi yiyor görevler.
Ve ruhumu yok ediyor mesafeler.
Bilincimi budalalastiriyor yalanlarim.
Gulümsememi dogallastiriyor acılar.
Tanrıya ulaşmak istememi sağlıyor adaletsizlik.
Ahlak yolu aci çekmek ile ogreniliyorsa.
islediğim her günahta benmiyim ahlakli olan ?
o kadar çok şey var ki say say bitmez. bir yanım umutsuzluk, bir yanım yeniden başlamak. bir yanım diyor ki, şu ana kadar yaşayacaklarımı, yapacaklarımı, göreceklerimi, duyacaklarımı, yapacaklarımı veya yapamayacaklarını bana hayata gelmeden önce gösterselerdi vallahi gelmek istemezdim hayata derim. ama bir yanımda diyor ki, inandığın bir şeyi yaparken hiç yorulmuyorsun. ve bakıyorsun ki senden daha önemlisi yok hayatta aslında. ne yaparsan kendine yapıyorsun. o yüzden bir şekilde hayatı devam ettir.
görsel
Kimsenin kimseyi anladığı yok. insanlar soğuk ve yüzeysel. Herkes bir kalıbın içinde sıkışmış. boğuluyoruz ve kendimiz olmaktan çok uzağız.
Birikim yapın. Hiç birikim yapamamış bir insan olarak bunu öneriyorum herkese. Hiç olmadı 100 lira arttırın her ay ama bunu mutlaka yapın. Umutsuzluğa düşmeyin.
görsel
Olan biten her şeyi kabullenip, sessizce uzaklaşmak gerçekten çok iyi. Sizi önemsemeyen, değer vermeyen insanlardan uzaklaşın arkadaşlar. Gerçekten ilişkiler tek taraflı yürümüyor. Sizin için çabalamayan insanı ya hayatınızdan çıkarın ya da sessizce ondan uzaklaşın..
Bı süreç atlattım, ne alıp götürüldü benden tam olarak bilmiyorum. Fakat bir döngünün içine hapsolmuş durumdayım ve giden şeylerin yerini yeni şeylerle dolduramıyorum. Sadece boşvermişlik hakim bütün hücrelerimde, şeyleri geri almak istiyor muyum bilemiyorum. Yeni şeyler; heycan duymadığıma göre onlara da gerek yok gibi. Fakat ben eski yeni arasında amaçsızca mekik dokuyup kaybettiklerimi bulmaya çalışıyorum bunun zarara sebebiyet vereceğini de biliyorum, sadece bir şey hissetmek istiyorum ve bunu umursamıyorum.
Kendime bile itiraf edip dillendiremediğim, ketumlaştığım hislerim, üzüntülerim var. Kendime bile acımasızım sanki.
istesem söylerim dediğimiz şeyler. Söylenmez söylemeyin de zaten.
beni emzirsene.*
Bana seni çok özledim yazsana.

Neden bugün kötüsün, ne oldu, bir şeye ihtiyacın var mı? Desene...

Elimi tutar mısın desene ya da...

Evet