bugün

Ota boka Ermenistanın yaptıklarını savunurlar sözde barış isterler onlara göre herkes barbardır.
dünyadaki tüm sağcı mallar gibilerdir.
Bu pezevenkler dağılmamış mıydı Amk. ermeni propagandası için yeni klip yapmışlar daha iki gün önce yayınlanmış. Bu gün zart diye karşıma çıktı yotube da.
Orosbu evlatlarına bak amk kendi sitelerine girdim baktım demin Türkiye'nin ne fosfor bombası kullanmadığı kalmış ne misket bombası. Utanmasalar nükleer silah kullandığınızı iddia edecek babasını siktiklerim.

Klipte reisim restore ettirdiği ermeni kiliselerini de bol bol gördük çok şükür insan bi grurlanmıyor değil hani yeryüzünde bizim kadar enayi bi millet olamaz.
mal grup. sözde sosyalist, anti-militarist takılırlar ama kliplerinde boy boy ermenistan güzellemesi yaparlar. çok güzel anti-militarizmmiş la bu.

birleşmiş milletlerin bile azerbaycan toprağı kabul ettiği bölgeye girersin sonra da ''protect the land'' diyip savaş çığırtkanlığı yaparsın. uluslararası hukuka göre orası senin landin değil ki dalyarak. gerçek sosyalist anti-militarist adam der ki ''bi durun bu savaş niye'' der, bu savaşın birilerinin işine geldiğini bilir. bunlar tam aksini yapıyor. ortamlarda sosyalistim dersin kim bilecek değil mi?

lisede bu adamları dinlerdik bi de.
mükemmel müzikleri olan olan dalyarak abiler.
üyeleri ermeni ırkçılarından oluşan , ismini losers of a down olarak değiştirmesi gerekn nu metal grubu.
aslında ırkçı olmasalar konserlerine gidilebilir.
ermeni metal grubu.

ayrıca türk düşmanı olan grup.

kendilerini sevmem. tişörtünü giyenleri gördüğüm zaman döverdim.
grup üyeleri kişiliksiz karaktersiz şahıslar olsa da yaptıkları müzikler çok güzeldir. kendilerine has bir tarzları vardır.

ileride siyasi duruşlarını düzeltirler mi bilemem, umarım düzeltirler.
ne kadar kansız köpekler ortaklığı olsa da işlerini iyi icra eden grup.

ikibinlerin başında çok dinledik. sonradan müziklerinin kafamı ağrıttığını fark ettim ve bıraktım. insan değişiyor işte.
Tamamı Ermeni üyelerden oluşan alternatif metal rock müzik gurubu. Türk nefreti üzerine birkaç parçaları da vardır bunların. Ha; bu arada 'chop suey' ve 'psycho' adlı parçalarını moralim bozukken ara ara arabada son ses açar dinlerim o da ayrı mevzu tabii...

Türk nefreti kusan parçaları;

(bkz: holy mountains => ağrı dağı)
müziğe farklı bir boyut kazandıran gruptur.
afedersiniz ermenidirler ama radio/video gibi güzel şarkıları da vardır.
kanaat önderi gruptur, dünyadan haberi olmayan 2 satır kitap okumayan amerikalıları çarpıtma tarihe inandırmışlar ve bunu yaparken lanet olsun ki harika müziklerini alet etmişler, ediyorlar ama gizlice dinliyoruz naapalım
Güzel müzik yapan beş para etmez adamlar.
sike sürülecek değeri olmayan faşist grup. müzikleri ve tarzları bok gibidir.
(bkz: afedersiniz ermeni)
Dünyada eşi benzeri olmayan 2 gruptan birisi, muadili yok resmen. Diskografisine girmeden önce bu gruba balon derdim hayatımda böyle göt olmamışımdır. Vicinity of Obscenity, Jet Pilot, She's Like Heroin, Cigaro, X, Prison Song, Radio/Video, Sugar, i-e-a-ı-a-i-o, aerials, b.y.o.b., chop suey, hypnotize, toxicity falan hepsi inanılmaz iyi şarkılar ya.
lonely day şarkısında sevdiklerinden uzak kalan herkesin çok şey bulabileceği grup. etnik kökenlerini değil şarkılarını önemsiyorum ve çoğu kulağıma hoş geliyor.
Sözde Ermeni soykırımının farkındalığını artırmak için düzenledikleri turneye, Türkiye tarafından onay gelmeyince kendisini haklı göstermek için demeçler vermiş bir gruptur. Bende siyasi görüşünden ziyade daha çok parçalarınım hoşuma gitmesi nedeni ile dinliyorum. En sevdiğim parçası ise;
(bkz: chop suey)
(bkz: toxicity)
türk düşmanı olan ve sevmediğim bir gruptur kendileri, neyse ki bizim memlekette pek dinlendiğini düşünmüyorum.
güncel Önemli Başlıklar