bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  (bkz: no way)
  1 ... hendrix
 2. 2.
  önyargılarından arınmak için yeterli "parayı" alırlarsa seve seve gelirler.sonuçta her grubun bir duruşu vardır ve bunlar da farklı olmak adına "biz ezilmişleriz,ama yıkılmadık ayaktayız" gibi imagemaker lar tarafından hazırlanmış ucuz bir duruş edinmişlerdir.grup elemanlarının gerçekten de "sözde" soykırıma uğramış atalarını zerre kadar umursadıklarını sanmıyorum.hatta yeterli bir ücretle urfa da bir sıra gecesine bile katılabilirler diye düşünüyorum.
  6 -1 ... dukur
 3. 3.
  allah korusun denecek organizasyon.iki çocuğa klipte gaz maskesi geçirip irkcilik yapan ve bunun adina rock muzik diyen irkcilar gelmesede olur.
  3 ... hexagram
 4. 4.
  (bkz: açık kapıların tumunu soad a tıpamak)
  2 -1 ... aby
 5. 5.
  (bkz: konser veren grubu dövmek)
  1 ... dreamshower
 6. 6.
  ülkücü gençliğin basması muhtemel bir organizasyondur
  4 ... dermatolog
 7. 7.
  ülkücü genclerin basması muhtemel solcu genclerin ise protesto etmesi olağan olan organizasyon.
  4 ... spec
 8. 8.
  hayır dövsek cümle aleme rezil ederler sonra.en iyisi kimse gitmez ve sessiz protesto ederiz.sorarlarsa mazeretimiz de hazır;
  - siz konserlerinize "türkler ve köpekler" giremez diyordunuz.biz de o yüzden gelemedik aabiler...yoksa hayranınızız sizin(!)
  4 -1 ... gothic evil
 9. 9.
  (bkz: müslüman mahallesinde salyangoz satmak)
  2 ... kurabiye_monster
 10. 10.
  çubuklu """hayal""" kahvesinde çıkıyolarmış! 30 şubatta! ayırtın biletlerinizi ki, adamlar daha propaganda için afiş bastırcaklar it,çakal,türk giremez diye..
  koskoca rusya'nın onlara bağımsızlık vereceğine inanan, kukladan ileri gidemeyeceğini bilemeyen, aptal bir zihniyetin kabahatlerinin savunucuları. gelmeyiversinler, siz de dinlemeyiverin.
  4 -3 ... goliath