bugün

ayrıca vatansız ve hain oldukları gerçeğinin de dile getirilmesi garipsenmemelidir o halde... Büyük ihtimal Ahmet kaya da dinler bunlar, "ama şarkıları güzel be abi niye öyle diyorsun" söylemleri ile tırsarak da olsa cevap verirler. bugün takılmam dolayısıyla, Sefai'nin bu hesap sorulacak şiirinin ilk mısrasını hedaye ediyorum kendilerine...
grubun türklere karşı kişisel bir düşmanlığı olmadığını çok iyi bildiğimiz halde herkesin bize düşman tavrı takınmasından alışık olduğumuz ve yaftalamaya da bayıldığımız için dinleyen insanlara söyleyebileceğimiz cümlelerdendir. Bütün dünya türkleri seviyor da bir tek bunlar mı nefret ediyordur?* Grup tamamen bir piyondur. Ermeni gençlerinin grubun ününü kullanarak yaptığı nahoşluklarsa bizim görmek istediklerimizdir. Zaten herkes birbirinin sevdiklerine açık ararken böyle örnekler işin tuzu biberi olmaktadır. Ayrıca sanat, şarkıyı sadece bağırmak, portreleri boya sıçramasına benzetmek, çıplak heykelleriyse kafir eseri ilan edip insanların gözünden kaldırmaktır günümüzde. Yani öyle galiba yoksa ben mi yanılıyorum? Anlamadığı esere "nalakaaa şmdieee" diyip geçiştiren bir nesil yetişiyor.

(bkz: çoğul eki)*
(bkz: holy mountains)*
güncel Önemli Başlıklar