1. ?.
  sözde ermeni soykırımı hedesiyle ilgili olarak yaptıkları holy mountains şarkılarıyla ve türklerin aleyhine propagandalarıyla gündeme gelen; 2007'de dağılan, vokalde serj tankian, bass gitarda shavo odadjian, davulda john dolmayan ve elektro gitarda daron malakian'dan kurulu olan; türkler tarafından aşırı tepki görüp de orospu çocuğu, şerefsiz vb. şekillerde itham edilen grubun "müziğini beğenen" sözlük yazarlarıdır.

  neyin ne olduğunun bilincindedirler. dinlemeyene ağızlarını açıp tek kelime söylemezler; fakat "niye dinliyorsun orspu çocuklarını?" diye sorana da kafa göz girmekten geri kalmazlar. bakınız vermezsek olmaz tabi,

  (bkz: aa bu benim lan)
  4 -1 ... der meister
 2. ?.
  (bkz: anket ankedjian)*
  1 -1 ... feniletilamin
 3. 1.
  Sanırım bu ben oluyorum.
  -1 ... cadi sivilcesi
 4. 2.
  at gözlükleriyle yaşamaya aşık olan, ufkumu genişleteyim diye düşünmeyen, tek taraflı konuşan ve düşünen yazarlar/insanlar tarafından sevilmeyen insanlardır.

  bilal'e anlatır gibi anlatacağım, çok kısa.

  bize ermeniler sevdirildi mi hiç? bugüne kadar? sevdirilmedi. onlar denildi kötü denildi. onlar denildi tü kaka pis yalancı orospu çocukları denildi. sevebilmemize olanak verildi mi ? hayır!

  çünkü doğuştan beri ermenilere nefret duyar olmuştuk.

  olayın ermeniler tarafından bakalım, türkler olarak:

  onlara da biz öyle anlatıldık. türkler dedelerinizi yaktı biçti kesti dediler, bize denildiği gibi. türkler orospu çocuğudur dediler, tü kaka dediler. onlar da bizi sevme fırsatı bulamadan tek taraflı öğrendiği bilgiyle (aynı bugün ki gibi) bizden nefret ettiler.

  soad'un böyle bir tavır alması, çok olağan. sikik sikik düşünmeyin, azıcık, 2 gram empati yapmayı öğrenin. adamlar bizim coğrafyamızdan sayılırlar, çok da seviyorum müziklerini.

  ayrıca dikkat ettiyseniz soykırım var mı yok mu kim yaptı kim çizdi hiç yazmadım. doğrulamadım veya inkar etmedim.
  1 -1 ... jackrabbit slim
 5. 3.
  (bkz: Ahmet kaya dinleyen ülkücü sendromu)
  1 ... cosmosundelikanlisi
 6. 4.
  Milletine ve ırkına sövülmesinden hoşlanan yazardır.
  1 -1 ... gulenadam1907
 7. 5.
  biri beni mi cagirdi.
  1 -1 ... magna carta
 8. 6.
  Dinlerim , müzik evrenseldir , ahmet kaya da dinlerim , linkin parkta kime ne ? Dinleyince ermeni mi olunuyor ya da kürt mü? Biraz geniş bakın şu olaya.
  ... shell