1. 1.
  müzik evrenseldir yalanının altında ezilen bünyedir. tamam adamlar sağlam müzik yapabilir ama bir araştır arkadaş ne diyor sana ve değerlerine. bir kere herifler gişelerine yazıyor "köpekler ve türkler giremez" diye "vay it oğlu it" demeyin şimdi dinleyin, adamlar ulu önder'e "killer" diyor durun arkadaşım " killer babandır ulan" demenin de vakti var. "soykırım yaptınız bizi kırdınız" diyor. ya arkadaş bir dur " sahtekar o af down" diyorsun da hala dinliyorsun, bu ne pehriz bu ne lahana turşusu. şimdi allah bilir ya "ben lahana sevmem" diyorsundur, deme. beni dinle, onları dinleme.

  --spoiler--
  madem ki türk'sün
  system'e göster ürksün
  --spoiler--
  26 -26 ... iktidarsiz jigolo
 2. 2.
  system of a down un solisti serj tankian la yapılan röportajda türkler ve köpekler giremez yazısının yalan olduğunu okuyan ya da youtube daki holy mountains şarkısının klibinde geçen ve atatürke killer diyen adamın aslında sadece sapık bir system of a down hayranı olan bir ermeni olduğunu duyan bir türkün sadee müziklerini beğendiği için system of a down dinlemesi eylemidir. ayrıca rahat olunmalıdır system of a down bir süreliğine müziğe ara verdi grup elemanları ayrı ayrı albüm çıkartma kararı aldı. bu yüzden fazla üzerinde durulası bi konu değildir kanımca...
  16 -3 ... no witzki
 3. 3.
  şarkıları hoşuna giden türktür. ayrıca nice ülkücü yağız delikanlıların ahmet kaya dinlemesiyle aynı şeydir.
  8 -2 ... saparmuradniyazov
 4. 4.
  aklı başında insandır. gaza getirilecek kadar salak değildir.
  7 -2 ... kutupsal form
 5. 5.
  benimdir o türk.

  merak edip dinleyebilmişimdir. konserlerinin ortasında ara sıra coşup hızlı hızlı kafa sallarken "fuck the turk" diye böğürdüklerine şahit olunca sonrasında ise şu fikre sahip olmuşumdur.

  "bu grubu severek, beğenerek dinleyenler ya fuck the turk ne demek anlayacak kadar ingilizce bilmiyorlar ya da türk değiller."
  9 -6 ... damat hobbit pasa
 6. 6.
  kendisine saygısı olmayan türk'tür.
  6 -7 ... mrrepla
 7. 7.
  vay amına koyim!

  demek Hala dinleyenler var demek bu Türk düşmanı iblis soylularıı! Bu kadar diyorum bak, bunları dinleyenler vatan hainidir, PKK ile eşdeğerdir bu zındıkları dinlemek! soad ile alakalı bütün kaset ve cdleri yakalım! vatanı kurtamak adına bu hareket vaciptir! Bu deyyusların da katli vaciptir!

  Türk olan arkamdan gelir, bu kadar diyorum! heeyt kime diyorum, götünü yaya yaya vatan kurtarıcan daha ne lan!
  10 -11 ... aria galactica
 8. 8.
  cd ve kasetlerine para vermeyip, sadece korsan ve mp3 lerini dinliyorsa doğru olanı yapan türktür. adamlar sana küfrediyor, sen de onların verdiği emeğe küfür ediyorsun. böylece ödeşme oluyor.

  not: ayrıca benimdir bu türk.
  7 -4 ... deli ali
 9. 9.
  görüş müzik zevkinden ayrıdır mantığıyla müzik tarzından dolayı bu gurubu dinleyen insanlardır .ahmet kaya yı tasvip etmeyip yine de onu dinlemek gibi bi şey işte.
  -1 ... mystical peridot
 10. 10.
  nu metal seven türktür.
  5 ... ben hep 17 yasindayim