bugün

an itibariyle gerçekleşmiştir.
Moderasyonun çakallığı. Adam korumalı olduğu için çaylak yaptılar.
Silik yapamıyorlar.
(bkz: ceren melis fatma nur) isimli trollden sonra aynı gün içinde bunun da çaylak yemesi işlerin düzeldiğini gösteriyor.

arkadaşlar ironi gereklidir olmalıdır ama bazen sırf karma düşürmek için onur, şeref ve haysiyetten uzak yazılar yazıyorlar. ne bileyim gerek hayvanlara, gerek birinin ölen yakınlarına karşı dehşet verici onursuz yazılar yazılıyor. bunlar hepimizi rahatsız ediyor. ironi yapana lafı olmaz kimsenin ama bu tarz davranışlar kırıcıdır, üzücüdür. insanların üstüne bu kadar gidilmez.

tebrik ediyorum yönetim ekibini. örnek olsun bu iki çaylak diğerlerine.
Üzücü bir durum değildir, haketmiştir.
duş aldığı bir kaç saat içinde olan biteni kaçırmış bir yazar sorusudur.
bize anlatın da biz de bilek ne o yoksa şifreli mi konuşuyorsunuz amk ? diye soran yazar sorusudur.

edit: hobiolarakyaparsin aydınlattı sağ olsun. ölen işçiler yüzünden niye inşaat duruyor gibi bir şey yazmış.

edit2: sonradan daha doğrusu milli gelir düşüyor işçiden çok ne var nolmus 10 işçi olmusse minvalinde biseydi yazdı.

edit3: altta arkadaş aydınlatmış sağ olsun.
(#25103539) bu entryden dolayı silinsin kampanyası başlattık oda çaylaklık yedi.

(bkz: system error silik yesin)
yandaş yönetim kardaşımızı fikirlerinden ötürü sürgüne göndermiştir.
itiraz ediyoruz. burası forum mu? kardeşimiz fikir beyan etmiştir. troll değildir.
10 amelenin 10 çocuğuda mi amele? Denmesi gereken yorumdur.
Kesinlikle çarpıtma yoktur, insan olmayı öğrensin biraz. Fake hesaplardan yazmasın.
Entry silinmiş.
Bu sozlugun ne kadar objektif oldugu tartismali bir konu.. Boyle buyurduk der olayi kapatirlar..bazi uyelere ultimatom geciliyor moderasyonca...gunluk bi ton hakaret sapik vs entryler giriliyor, o halde onlarin hepsine ceza verilsin..
Arkadas kendisini sevmeyen i.ne bir uyenin egosuyla caylak ettirildi, bence boyle.
"10 amele öldü diye inşaat mı durdurulur kardeşim etraf amele kayniyor onlar öldüyse yenisini alırsın benim yatırımım var orda onlar yüzünden para kaybetmek zorundamıyım."

gibi bişeydi.
(bkz: bize öyle bir bilgi gelmedi)
(bkz: ay olabilir mi öyle bişey lütfen olsun çünkü)
Şüphesiz ki bazı meme severleri üzmüş olay.
Neyse ki Titanik filmindeki batan gemi var.
O da çaylak olursa naparız.