bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  swissotel oteller zincirinin istanbul halkası.
  1 ... bahdeniz
 2. 2.
  lobisinde canlı olarak klasik müzik dinleyip muhteşem boğaz manzarasını izleyerek kahve içmek için bile en az bir defa gidilmesi gereken oteldir
  ... juansebastianveron
 3. 3.
  Şampiyonlar Ligi finalinin istanbul'da düzenlendiği yıl, şansa bala* katıldığım kokteylinin düzenlendiği otel.
  Muhteşem bir manzara ve çok kaliteli bir hizmet vardır. Ücretsiz vale sistemi ise tadından yenmez.
  ... maksat muhabbet
 4. 4.
  tam otomatik * , yarı otomatik * ve taharet musluğu bulunmayan * tuvalet bulunduran ve ne kadar para o kadar hizmet anlayışı geçerli * olan en iyi boğaz manzarasına sahip otel.

  Eğer Çırağan kempinski'nin boğaz manzarası daha güzel derseniz; Çırağan Kempinski bir otel değil, bir saray!
  (bkz: ortalığa ayar vermek)
  1 ... hunlu
 5. 5.
  manzarası, havuzu ve yemekleri oldukça güzel olan ancak standart odaları o kadar da konforlu olmayan oteldir. yemek salonlarına yakın olan tuvaletlerindeki klozetler koltuk kadar rahat olup iki yanında tuşlar bulundurur. #490536 nolu entrydeki işlere yarayan bu tuşlar insanı huylandırır.
  1 ... yasak merve
 6. 6.
  Lobby'de serçelerin uçuştuğu,her yerinden boğazın seyredilebildiği Ruffles International Grubu'na bağlı başarılı otel.
  ... gamze
 7. 7.
  Muhteşem bir manzaraya sahip,dolmabahçe sarayı'nın hemen arkasında yer alan;müşterilerinin büyük çoğunluğunu yahudiler ve turistlerin oluşturduğu beş yıldızlı otel.
  1 -1 ... diyonsos
 8. 8.
  konferanslar ve kokteyllerin hoteli. beş yıldızlı hoteller içinde en önemli farkı ayrı bir zarafete sahip olmasıdır. hantal çalışanı pek yoktur.
  -1 ... zinani
 9. 9.
  bundan 2 sene öncesine kadar berbat bir yönetim anlayisina sahip oteldi. ulen sen "istanbul`un en güzel oteliyim" de, sonra da lobi girisinden neredeyse tinercilerle kodamanlari ayni anda iceri al. cicekcisi, simitcisi, kuryesi. kargosu istisnasiz herkes lobiden giriyor. kimbilir belki de görmeyeli degismistir.
  1 -1 ... berkedede
 10. 10.
  bir zamanlar çalışanı olduğum arkaplanı berbat ön planı harika oteldir, rezidans binasınıda açarak paraya para dememe durumunu gerçekleştirmiştir.
  1 ... oroborus
kapat