1. 1.
  swissotel oteller zincirinin istanbul halkası.
  1 ... bahdeniz
 2. 2.
  lobisinde canlı olarak klasik müzik dinleyip muhteşem boğaz manzarasını izleyerek kahve içmek için bile en az bir defa gidilmesi gereken oteldir
  ... juansebastianveron
 3. 3.
  Şampiyonlar Ligi finalinin istanbul'da düzenlendiği yıl, şansa bala* katıldığım kokteylinin düzenlendiği otel.
  Muhteşem bir manzara ve çok kaliteli bir hizmet vardır. Ücretsiz vale sistemi ise tadından yenmez.
  ... maksat muhabbet
 4. 4.
  manzarası, havuzu ve yemekleri oldukça güzel olan ancak standart odaları o kadar da konforlu olmayan oteldir. yemek salonlarına yakın olan tuvaletlerindeki klozetler koltuk kadar rahat olup iki yanında tuşlar bulundurur. #490536 nolu entrydeki işlere yarayan bu tuşlar insanı huylandırır.
  1 ... yasak merve
 5. 5.
  Lobby'de serçelerin uçuştuğu,her yerinden boğazın seyredilebildiği Ruffles International Grubu'na bağlı başarılı otel.
  ... gamze
 6. 6.
  Muhteşem bir manzaraya sahip,dolmabahçe sarayı'nın hemen arkasında yer alan;müşterilerinin büyük çoğunluğunu yahudiler ve turistlerin oluşturduğu beş yıldızlı otel.
  1 -1 ... diyonsos
 7. 7.
  bundan 2 sene öncesine kadar berbat bir yönetim anlayisina sahip oteldi. ulen sen "istanbul`un en güzel oteliyim" de, sonra da lobi girisinden neredeyse tinercilerle kodamanlari ayni anda iceri al. cicekcisi, simitcisi, kuryesi. kargosu istisnasiz herkes lobiden giriyor. kimbilir belki de görmeyeli degismistir.
  1 -1 ... berkedede
 8. 8.
  bir zamanlar çalışanı olduğum arkaplanı berbat ön planı harika oteldir, rezidans binasınıda açarak paraya para dememe durumunu gerçekleştirmiştir.
  1 ... oroborus