bugün

ya çocuklar biraz abartmasanız hani?

burada hepimiz birer sanal karakterleriz, sözlüğü hele hele uludağsözlüğü bu kadar ciddiye alıp reel hayata taşımaya çalışmak da nedir?

isteyen istediğini yazar, istediği yorumu yapar. bunun bir suç olduğunu düşünüyorsan gidersin verirsin savcılığa dilekçeni şikayetçi olursun. ancak gidip yok böyle öğretmen olamaz, bir öğretmenin bunları yazması çocuklar için tehlikeli falan demek saçmalıktan da ötede bir şey. hele hele sözlükte oluşturduğu karakter sebebiyle birisinin meslekten atılacağını falan düşünmek de cidden komik, akıl fikir sahibi insanın düşüncesi olamaz bu.

konu nereden buraya geldi de böyle saldırıyorsunuz bilmiyorum ancak oturun bir soluklanın, sağlıklı düşünün. şuraya eğlenmeye gelin, eğlenmediğinizi anladığınız anda çıkış tuşuna basın ve siktir olup gidin buradan. kendi mutsuzluklarınızı insanlara yansıtarak başkalarının da moralini bozmaya kimsenin hakkı yok. bu sweet için de geçerli ona saldıranlar için de. azcık içinde bulunduğunuz ortamın farkına varın ve ben ne yapıyorum diye sorun kendinize. buradan bakınca sözlük hayatı olmuş asosyal ağlaklar gibi duruyorsunuz, bence bu son derece üzücü bir durum.

sweet özelinde de konuşmam gerekirse bence de bazen gereksiz saldıran bir kullanıcı olduğunu düşünüyorum. kendisini eleştirdiğim bir entry sonrası nick altıma bana göre doğru olmayan bazı şeyler yazmıştı. özel mesaj atarak aslında yanlış düşündüğünü tek bir mesajla anlattım. cevap vermemesine rağmen girdiği yazıyı sildiğini farkettim. hoş ben silsin diye değil yanlışını belirmek için mesaj atmıştım ama olsun, silmesi de hata yaptığını kabul ettiği anlamına geliyor benim için.

yani entry silmesini neden farklı yorumluyorsunuz ki? belki hata yaptığını fark ederek bu eylemi yapıyor. hem ister yazar ister siler, her yazarın böyle bir yetkisi varken eleştirmek niye?

cidden ne kadar boş insanlarsınız yahu?

şu entry için ben harcadığım süreye acıyorum, size ne kadar acıyorum onu da siz düşünün.

ne diyeyim, umarım sözlük dışında başka uğraş bulursunuz kendinize.
konu nedir bilmiyorum karşı tahrik etmiş olabilir ama davranışı ve yazdığı şeyler yanlış belden aşagı vurmuş bir öğretmene yakıştıramadım.

ama affetmek bir erdemdir özür dilemekte. ruh halini bilemiyorum belki psikolojik sorunları olabilir. sevdiğinden ayrılmıştır, ailesel sorunları vardır, sağlıksal sorunu vardır.
kimseye yargısız infaz yapmak önyargılı davranmak istemem.
kimseyide korumak gibi bir niyetim yok.

normal hayatta nelerle karşılaşıyorum affedip ilahi adalete teslim ediyorum. yarına kalır ama yanına kalmaz eden ettiğini bulur. kim birini kınarsa o şeyle sınanmadan ölmez. büyük lokma ye büyük laf etme demişler.
Sözlükteki her şey düzgün de bu mu gözünüze battı. Boş işler, herkes dalgasına baksın.
tanım: tanımam etmem yazarıdır.
edit. Yan charı degilim beni niye eksiliyorsunuz, neyse eksileyin de mal sayısını belirleyelim.
8 aya kadar olan tüm entarilerini silmiş olan narsist. Neden böyle birseye giriştiğini merak ediyorum.
Yine ben yokken bir olaylar bir olaylar , hepsini okumadım, o kadar vaktim yok , gözlerim de yoruluyor , söyle bir baktigim kadarıyla hakaretler falan olmuş. Sweet arada leoparli vs fotolar koyar , biz takılırız, o siler , cani ister yine koyar , regl olur yazar hergun gelişmeleri aktarır, arada ben öğretmenim hepinizi döverim der , alıştık, onu da öyle idare ettik. Ama dün inşaat işçisi gibi sozlerle birilerini aşağılamış sanırım. Bu çok yanlis olmuş. Diğerleri ona yüklenmiş falan. Parayla adam olunmaz, öğretmen olmak için bir fakülteye gidip, kpss kazanıp bir yere ataniyorsun. Bu kadar . Yani bir beyin ameliyatı, ya da mucit falan olmuyorsun. Onemli olan temiz bir vicdan , onurlu bir kişilik , merhametli bir yüreğe sahip olmak.
Yazar pataklama töreni başlasın getirin onu buraya!
muhabbet nereden başladı nasıl sonuçlandı bilemiyoruz. sadece son entrynin ekran görüntüsü mevcut.
amelelik vs. falan geçtim de, 5 bin lira maaşla hava yapmak da ne bileyim... pardon 5 milyardı değil mi.
Her ne olursa olsun tehdit suçtur.
2 gündür hayret ediyorum, insanlar tanımadığı insanlara karşı nasıl böyle bir üslupla konuşabilir diye. *
Konu nereden başladı bilmiyorum ama Ayıp ediyorsunuz gerçekten.
Temsili;

https://youtu.be/aE4AarUVNUI
Şu üstteki entryi o kadar virgüle rağmen rahatsız olmadan sonuna kadar okuyup oylayan 10 kişiyi merak ettim hafif.
olayın "bana fakir dedi" kadar basit olduğunu düşünmüyorum. geçenlerde "seni bulacaam oğlum!" diyen yazar sweet'le başka bir yazarın arasında mikserlik yapıyordu. sonra sözlük mikser yazarın başka başka olaylarına şahit oldu. sweet'le anlaşmazlıklarının bu olaylara dayandığını bir tek ben düşünüyor olamam.

günümüzde birine sapık demek maalesef çok kolay. sweet'in kendine ait bir seks hayatının olması ona 'öğretmenlik yapamaz' damgasını vuramaz. sen ne kadar 'bekârım, istediğimle konuşurum' dersen o da sevişirim der. regl de olur. hayat kanunu.

neyse bye.
dinsizin hakkından imansız gelir diye boşa dememişler. millet hakkında dedikodu üretip sallayın olay kendinize gelince çirkefleşin. iyi haddini bildirdi yazar arkadaş. bir daha sözlüğe uğramaz umarım. evet.
sesi diğerinden çok çıkmadı diye giden yazar.

onca seneden sonra bunun sweet in yüzüne vurulmasını yanlış buluyorum. ulan sen kimsin ki seneler önce yaşanmış bir meseleyi milletin önüne atıyorsun? hangi sıfatla? hangi mantıkla? yok şuymuş da sözlükte ağlamış bilmem ne. kim bilir kendi ne boklar yedi. şikayetmiş yok fakir demiş. kim bilir senin nasıl bir kuyruk acın vardı da o kadar yırtındın. yaşına tükürdüğüm.

sizin aklınızda yer etmiş kozlarınızı sikeyim ben.
mesele sweet değil başkası olsa da aynını düşünürdüm. kafanız kötüye çalıştıkça çürüyeceksiniz.

sevgiler.

edit: kudurun köpekler. kadın gider kalır umrumda değil. yanlışsınız. çirkinsiniz.
Sözlükteki en sevdiğim yazardır.
Aş mı alıyormuş? O da güzel hikaye ha.
ilgiyi seven, hem de aşırı çok seven, kendini olduğunun dışında gösteren, pek çok kez kendisiyle çelişen bir yazar.

Bir keresinde Aleviler başlığına Alevi sevgilisinin köyüne gittiğini ve köyünde sevgilisinin anne babasının ona çok iyi davranıp, önüne yemeğini, çayını koyduklarını yazmıştı.

Sonrasında da köylü erkeğinin onu terk ettiğinden bahsettikten iki dakika sonra, ego tatmini için 'elit beyler arıyorum ben.' ya da 'boynuma güzel bir altın kolye takarsanız öpebilirsiniz.' yazmıştı başka başlıklarda...

Gerçekten çok şaşırmıştım.

Umarım kendisine uzaktan bir yabancı gözüyle bakabiliyordur.

Daha doğrusu, umarım kendisine bir yabancı gözüyle bakmayı öğrenir olacaktı sanırım.

Artık neyse işte. Anladınız siz...
Hakikaten leopar desenli pijamasini da koymuyor kaç haftadır. Hasta olmasın ses ver bacım.
nickini değiştirmiş olabilir, iyi bakın, bir yere gitmez o.
Gitmiş gelmeyecekmiş artık, hadi gözünüz aydın
5 milyar maaşı varmış. bizi beğenmezki amk.
Taş gibi bir kızdı. Kavuşamadık o ayrı.
Psikopattır uzak durun.
güncel Önemli Başlıklar