bugün

bilinmeyendir. Bu konu belki şu an alakasız ama düşünüyorum. Devleti, örgütü, solcuyu, sağcıyı, dinciyi falan geçtim insan zaten kötüdür ve adalet sağlamaz. Ya tapınılan tanrı? O da mı kurtarmaz masum insanları? Müslümanların mantığını gerçekten merak ediyorum şu an. Bu insanlar neden tecavüze uğruyor, neden öldürülüyor, neden teröre kurban gidiyor? Sürekli kötü olay yaşanan ülkede edinilen dualar milyarlarcayken, müslüman bir toplumken neden başımız beladan kurtulmuyor? Doğru ya sınav... Sınav falan değil, masum insanlar katledilirken tanrı ya sadistçe gülüyor, ya da engel olamıyor. ilk seçenek tapınılan tanrının aslında şeytan olması, ikinci seçenek de tanrının kötülüğe müdahale etmeye muktedir olmaması anlamına gelir. iki seçeneğe de tapmıyorum. Evriminden beri ahlaklı ve iyi yaşamayı beceremeyen insanlığa da lanet olsun.
Peki masum insanlar katl edilirken diğerleri kınamaktan başka ne yapıyor ? Önce bunu bir cevaplayın da öyle konuşalım.

Ey insan ey Ademoğlu..!!!

Allah seni dünyada bostan korkuluğu olasın diye mi yarattı ?

Sen dünyadaki tüm masumların, kanı dökülen mazlumların ahı yerde dururken rahatını terk edip de zalimlere allahın adaletini niye uygulamadın ?

Sen necisin ? Yoksa sen kafanı ingilizlere siyonistlere masonlara demokrasiye kiraya mı verdin ?

Ölenler öldürülenler kanı dökülenler hep müslüman. Dil uzatılan tanrı ? Şu işe bak ? Biz ne zaman bu siyonistlerin mason ingilizlerin teker teker gebertildiği günleri göreceğiz acaba ?

Ateistler..! inanmadığınız yok saydığınız şu tanrıya laf atmaktan bıkmadınız mı ? O halde çıkın meydana, tenkid ettiğiniz o gafil pısırık korkak müslümanların yapamadığını yapın da kurtarın şu dünyayı da hep birlikte rahat edelim. Elinizi bağlayan mı var ?

Yazmak kolay tabi..
tanrının işi gücü yok sizlemi uğraşak'ın yazarından.
kesinlikle okumalısınız dicem lakin böyle bir kitap yok lan.