1. 1.
  böylesine büyük bir çarpıklık varmı. koca evrenleri yaratan tanrı böyle bir çarpıklığı öngöremezmiydi. her şeyleri gösteriş olan. suud sülalesi büyük yatlarda seks alemleri. travestiler ve homoseksüelliğe kadar her türlüsü mevcut. ama halk geldimi güya şeriat?? pislik lağım soylarına da bak hele!! amerikanın siyonist köpekliğinie kadar vardırdılar işi neymiş bir de hacmış kabeymiş. lan bu şeytana köpeklik eden pislik taşıyan bu köpeklerin neyine hacca gideceksin. yüce tanrı bu kadar büyük çarpıklığa sebep olabilir mi?
  2 -1 ... kakandoboy
 2. 2.
  Yok etmeye çalışmak hem mantıksız hem karlı değil. kontrol altında tutmak karlı. Bugun Vatikan da onların kontrolü altındadır.

  Burda bir intehan vardır. Müslümanlar islam'a uygun yaşayıp islam'ı hak edene kadar yani içimizdeki akılsızlar akıllanana kadar Allah'ın gadabına maruz kalmaktır.

  içimizdeki beyinsizlerin işledikleri yüzünden, bizi helâk eder misin, Allah’ım?"
  (A’râf Suresi 155. Ayetin bir kısmı)
  ... isminiunutanadam
 3. 3.
  hacca umreye gideceksiniz ki suud köpekleri sizden söğüşlediği paralarla amerika'dan silah alsın.

  siz de ibadet ettik, günahlarımız bağışlandı diye mutlu olun.
  4 -1 ... lucius vorenuss
 4. 4.
  hiç bir dikiş tutmuyor. ne deseniz olmuyor. tanrı din indirip sonra en büyük şeytana kul köle olan bir din gönderir mi kafayı mı yediniz?? böyle saçma bir din olurmu. şeytana cehennem köpeklerine kul köle olan onları savunan soytarılar bize hangi dinden bahsedebilir. o kabede dönmeler mönmeler bunların ne anlamı kalıyor??
  1 ... kakandoboy