bugün

Evet arap seviciler, toplanın bakalım şöyle.
--spoiler--
Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Bakanı Al Assaf, "Türkiye'nin Akdeniz'deki yasa dışı faaliyetleri karşısında baş müttefiklerimizden Güney Kıbrıs'ın yanındayız. Askeri iş birliğimizi artıracağız." ifadelerini kullandı.
--spoiler--

yasadışı faaliyet olarak adlandırdığı da doğu akdeniz'de petrol arıyor olmamız.
görsel

dur dur, kaynağı da ahaberden vereyim.
https://www.ahaber.com.tr...nizde-tarafini-belli-etti

şimdi tekrar sevmeye devam edebilirsiniz.
yedisinde neyse yetmişinde de o amına koduğumun kalleşleri.
Chp, kılışdar, ekrem başkan bodrumda tatildeydi,.....
hiçbir arap sevicinin yorum yapamadığı destekleme.
e hadi.
bekliyorum, sevgili arap kardeşleriniz hakkındaki fikirlerinizi.
görelim bakalım vatan sevginizi.
şaşırılacak bir şey yok bunda, zira bugünkü suudi yönetiminin rum'lardan hiçbir farkı yok! hal böyle iken, suudi yetkililerden bunun aksine bir davranış beklemek aptallıktan başka bir şey olamaz!

yorum yaptım ama arap sevici değilim, lakin ortada bir gerçek var!
Oğlum bak, din kardeşlerimiz!!!
Arap sevicinin ne demek olduğu hakkında bir fikrim yok. Fakat suud krallığından ne bekliyordunuz? Trump a verdiği hediyeleri, amerikayla ingiltereyle nasıl sıkı fıkı olduklarını bilmiyor musunuz?
Arap ülkelerinin çoğu zaten Amerika kuklası beklenecek hareket bunlardan.
Suudilerin hep yavşaklık yapmalarını destekleyen hareketleridir. Once a yavşak always a yavşak.
beklenen bir harekettir. daha çok araplar'dan medet umanları şaşırtmalıdır. ama yine de akıllanmaları beklenemez.
Beklenen din bezirganları kafalarını kuma soktuğu için bu tür başlıklara uğramazlar.Her zaman söylerim,ortadoğu ülkelerinin içinde suudiler kadar yavşak ve tehlikeli topluluk yok.israil bile bunların yanında zemzem ile yıkanmış kalır.
Hiç şaşırmadım. Zira Araplar hep haindi.
Her hafta allahsız Arapların böyle çıkışları oluyor.

Ama bizim beyinsiz orospu çocuğu badelenmiş veletler arap götü yalamaya devam.
ilgili Konuyu yaklaşık 3 ay önce (05.06.2019 04:09) (#41646787) dile getirmiş bir user olarak pek suudileri sevdiğimiz söylenemez. Hele o veliahd selman en nefret ettiğimiz hainlerden biridir. Ee günaydın yani.
arap yalayıcı ak am bitlerinin yorum yapamayacağı kalleşlik.