1. 23.
    arap yalayıcı ak am bitlerinin yorum yapamayacağı kalleşlik.
    1 ... abhartach lynch
  2. 22.
    ilgili Konuyu yaklaşık 3 ay önce (05.06.2019 04:09) (#41646787) dile getirmiş bir user olarak pek suudileri sevdiğimiz söylenemez. Hele o veliahd selman en nefret ettiğimiz hainlerden biridir. Ee günaydın yani.
    1 ... gazeloglu
  3. 21.
    dünayda abd , doğu akdenizde abd ye en yakın kimse o. bu bölgeye bir sürü denetmen gönderildi ( peygamber ) .. boşuna değil heralde.
    1 ... importer
  4. 20.
    oğlum salak mısınız. adamların atalarını istanbulda yerlerde süründürüp meydanda asmışız. araplardan bu ülkeye gerçekten dost olmasını bekleyen zaten geri zekalının tekidir. adamların kini, nefreti var. gerçi dünyanın pek çok ülkesinin var. yani normal bi durum desteklemeleri. haricen abd nin kuçu kuçusu bunlar. ee abd orada türkiyeyi istiyor mu? hayır. daha ne.
    1 ... soyun geliyorum
  5. 19.
    Her hafta allahsız Arapların böyle çıkışları oluyor.

Ama bizim beyinsiz orospu çocuğu badelenmiş veletler arap götü yalamaya devam.
    1 -1 ... yok herif
  6. 18.
    Hiç şaşırmadım. Zira Araplar hep haindi.
    1 ... dereyedusenyakamoz
  7. 17.
    Amcık suudiler ne zaman bizim yanımızda oldu ki. Bre gafil dolar donlu suudiler.
    2 ... yoksul genc
  8. 16.
    Hz Muhammed'in sözünden gidelim;
    -bana yakın olanlar soyumdan gelenler değil, yolumdan gelenlerdir.
    buradan da anlıyoruz ki hz peygamber ileride arap soyunun nasıl şerefsiz bir millet olacağını öngörmüş.
    arapların şu zamanda islam ile ilgili en ufak bağlantısı yoktur tek bağlantıları abd'nin köpekliğini yapmaktır.
    2 ... aslanakbey26
  9. 15.
    Suudi araplar, bae, mısır, ırak, libya, sudan,.. bunların hepsinin ortak bir yanı var.
    Liderleri amerikan ve israil köpeği.
    Topunun a.q.
    imansız köpekler.
    1 ... hayat guzel
  10. 14.
    Ben araplardan nefret ettigimi soyleyince irkci diyosunuz .bneler. Azmis kudurmus arap kavmine aciyacagima, onlari besleyecegime sokaktaki kedi kopegi beslerim yeminle daha iyi. kopek kadar degerleri olamaz gozumde.
    2 ... hayalperestpiyon